Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy engem leszarnak a lányok? Mit tegyek, hogy ez változzon, érdekeljem őket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 11:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak arra tudok gondolni,hogy csúnya vagyok,akkor viszont nem tudok lényegesen javítani a dolgon,örök életemre így marad,jobb ha elfelejtem az egészet.
2015. ápr. 30. 11:24
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen szinten szarnak le? Nem vesznek ember számításba sem vagy nem kezelnek férfiként?
2015. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Fogadd el azt, amilyennek születtél, mert ezzel kell gazdálkodnod. Legyél hálás az életért és hozd ki magadból mind külsőre, mind belsőre a lehető legtöbbet.
2015. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy,hogy pl.haverjaimmal beszélgetnek,szeretnek a társaságukban lenni,együtt bulizni velük,keresik őket,de velem semmi,nem beszélnek,nem keresnek,nem érdekli őket mit csinálok,elkerülnek teljesen.
2015. ápr. 30. 11:26
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Vágasd le oldalt a hajadat, felül zselézd fel 5-6 kiló zselével. Vegyél színes nagyon márkás swag feliratos ruhákat, v bevágású pólót. Vegyél egy iphont, hord a kezedbe mindig. Legyél bunkó flegma stilusu, legyen nagy a pofád. És csak így fognak észrevenni a lányok.
2015. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Ennek elég sok oka lehet, itt van néhány tuti tipp, amivel hoppon hagyhat egy lány:


- Nagyon csúnya vagy

- Nagyon buta vagy

- Túl kövér vagy

- Túl sovány vagy

- Túl átlagos a tested

- Túl izmos vagy

- Első ránézésre úgy tűnik, csak szexre kellenek (még ha nincs is így)

- Félelmetes a tekinteted

- Nem vagy elég vicces

- Túl vicces vagy, csak barátok lehettek

- Nem vagy elég romantikus

- Túl romantikus vagy, nem bírja a nyált

- Zsíros a hajad

- Más nővel is szoktál beszélgetni

- Furán nevetsz

- Dohányzol

- Nem úgy nézel ki, mint az álom pasija

- Nincs 2 diplomád

- Túl sok a 2 diploma, túl okos vagy

- Úgy érzi sokkal jobbat érdemelsz

- Úgy érzi ő sokkal jobbat érdemel

- Épp megjött neki

- Nincs kedve

- Lenne kedve, de most inkább mégse

- Már van valakije

- Túl sok macskája van

2015. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4: Ne haragudj de én se mennék oda veled beszélgetni, ha lány lennél... Miért várod el, hogy beszélgessenek veled? Neked kell kezdeményezni...
2015. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*lennék
2015. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De én arról beszélek,hogy van egy pár fős társaság,ahol minden fiúval beszélnek a lányok,legtöbbször ők kezdik el,csak velem nem,és ha én akarok beszélgetni,akkor is max.válaszolnak valamit aztán folytatják tovább a többiekkel.
2015. ápr. 30. 11:57
 10/13 anonim ***** válasza:

9: "Úgy,hogy pl.haverjaimmal beszélgetnek,szeretnek a társaságukban lenni,együtt bulizni velük,keresik őket,de velem semmi,nem beszélnek,nem keresnek,nem érdekli őket mit csinálok,elkerülnek teljesen." Te miért nem mész velük bulizni? Lenne rögtön közös pont...


"De én arról beszélek,hogy van egy pár fős társaság,ahol minden fiúval beszélnek a lányok,legtöbbször ők kezdik el,csak velem nem,és ha én akarok beszélgetni,akkor is max.válaszolnak valamit aztán folytatják tovább a többiekkel." Aktívan részt szoktál venni a társaság beszélgetéseibe??? Ha barátkozni akarsz bárkivel is neked kell kezdeményezned, akár hölgy, akár úr az illető... Javíts a kommunikáción.

2015. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!