Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődnek meg állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg állandóan a nők ezeken?

Figyelt kérdés
Amikor ismerkedem valakivel mindig ez van. Túlzottan érdeklődik, kérdezősködik, vallat és már-már erőszakosnak érzem hogy MINDENT tudni akar egyből még amikor nem is randiztunk még. Örülök persze hogy érdeklem, de sokszor már kényelmetlen mert úgy vagyok vele hogy szépen, sorjában idővel. nem pedig vallatni a másikat, a nap 24 órájában. Ha nem azt a választ adom amit ő akar hallani megsértődik. Vagy van amikor kemény 1 napig nem írok, mert elfoglalt vagyok vagy éppen nem vagyok netközelben, akkor "miért nem írtál?" "ha nem írok nem fogsz írni".... engem ez iszonyúan irritál, hogy sértődnek a semmin. Van hogy szó nélkül töröl face en, mert nem írtam....
2015. ápr. 30. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva látom, hogy ha egy pasi akar ismerkedni, akkor zaklat 0-24, ne érti, hogy nem csak belőle áll egy nap. Ráadásul amíg nem láttam élőben, mégis mire alapoz.

Keress másfajta nőket, biztos vannak.

24L

2015. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tapadósak, de nem mindenki ilyen azért... Megértelek, hogy nem tetszik neked a vallatás és a nonstop írási elvárás, én is utálnám.
2015. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is folyton ilyen alakokat fogok ki. Túlságosan gyerekesek az ilyen emberek, nem tudnak meglenni a másik nélkül, én meg pont olyan vagyok, aki utálja, ha a nyakán csüngenek. Kell egy kis saját tér. :D
2015. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja, nekem is kell tér. persze pasiként örülök ha vannak ilyen lányok, akik nem csak hümmögnek meg fújolnak hogy nem nézek ki így vagy úgy, de túlzásba nem kell esni. Szerintem az az ideális ha mindkét fél 50-50 et tesz bele. ha a másik elfoglalt, vagy nem akar beszélni mert nnincs olyan kedve, mondja meg hogy majd keresni fogja, ennyi. a másiknak meg meg kell ezt értenie
2015. ápr. 30. 13:12
 5/7 TatyóKirály ***** válasza:
Jobb ha hozzászoksz, ők a gyengébbik nem.
2015. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van ennél rosszabb is: amikor a semmiről akar beszélni fél napot, semmi érdekes nincs benne, és nem tudom leállítani finoman, hogy hagyjuk egymást békén kicsit, szóval te csak örüljél, én annak örülnék, ha már törölne, és kapnék levegőt
2015. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jaja ez is tipikus.

Vagy amikor a saját hülyeségeivel jön, amikor még nem is találkoztunk.


A poén az hogy a pasi legyen érdekes, vicces, nézzen ki így úgy, legyen izmos mert ha nem, akkor viszlát...

2015. máj. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!