Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mit gondoltok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit gondoltok amikor egy fiu meg dicser hogy jol neztek ki?

Figyelt kérdés
de azt remelem tudjatok,hogy azt nem azert mondja mert tenyleg szep vagy..

2015. máj. 1. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy "de jó, ma is jól nézek ki". Mi másért mondaná, ha nem azért, mert szép vagyok?
2015. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nos, van egy nős családapa kollégám, aki mindig megdicséri a kolléganőket, ha remekül néznek ki. Hűséges fazon, szóval mást biztos nem akar, főleg annyi nőtől, ráadásul a felesége is ugyanott dolgozik. Neki ez a szokása. :-)


Persze, biztos van, aki hátsó szándékkal mondja, de hidd el, hogy egyértelmű, mikor ez, mikor az. :-)

2015. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Őszintén? Biztos?

Jó.

Na szóval, "Ennek is csak a külsőmig terjed az érdeklődése", "Jó, és?" vagy "Ez sem tud bókolni."

2015. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az igekötő (meg, el, át, össze, vissza stb.) ha az ige (dicsér) előtt áll, egybe írjuk az igével. Ha az ige és az igekötő között van egy másik szó is, akkor írjuk őket külön, ill. három szóba. Meg fog dicsérni, vagy: meg akar dicsérni. De ebben az esetben: megdicsér. Mert ha külön írod, akkor más jelentésben használhatod: a lány szapul engem, a fiú meg dicsér. Érzed,hogy itt más a jelentése? - Egyébként a kérdésre válaszolva: lehet valakit megdicsérni őszintén is, ha tényleg szépnek látnak valakit, de lehet udvariasságból is. Ezt érezni kell, hogy most azért dicsért-e meg mert akar tőled valamit, vagy csak úgy, hogy mondjon valamit.
2015. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Senki sem kivancsi a helyesirasi tudokanyodra te szerenfsetlen
2015. máj. 3. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem sokat, mivel nem szokott előfordulni.
2015. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Már bocs, de ha egy srác csak úgy azt mondja, hogy jól nézek ki, szép vagyok stb. akkor szerintem azt úgy is gondolja. Különben mi a francért venné a fáradtságot, hogy ezt közölje? Én viszont sajnos az a fajta ember vagyok aki, ha az a bizonyos fiú csak egy kicsit is bejön, rögtön kombinálni kezdi a dolgokat. De amúgy meg csak szimplán jó érzés, hogy valaki tényleg észreveszi/így gondolja. :) És őszintén sajnállak téged és a lányismerőseidet is, ha te olyan vagy, hogy boldog-boldogtalannak ezt mondod csak úgy szórakozásból, akkor is, ha másképp gondolod.
2015. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De legalabb boldogabbak lesznek hogy egy ilyen jo pasi mondta mint pl en...
2015. máj. 11. 07:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Pff... erre inkább nem is írok semmit.
2015. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!