Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két fiúba vagyok szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiúba vagyok szerelmes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom leírni ide az egész sztorit, csak összefoglalom. Lassan 7 éve ismerem mindkét fiút, akkor legjobb barátok voltak. Nekem rögtön mindketten megtetszettek, külsőre és személyiségileg is borzasztóan különböznek. Mivel ők is hasonló képpen álltak hozzám, ezért úgymond választanom kellett. Az egyikkel összejöttem és 1 évig voltunk együtt, viszont a másik sem adta fel és bevallom, alatta vele is találkozgattam (de nem történt semmilyen testi dolog). Majd szakítottam az elsővel, és így a másikkal közelebb kerültünk egymáshoz, de végül a körülmények miatt nem lett semmi. Eltelt egy év, sírtam hónapokig, mindketten hiányoztak. Ha összefutottam velük az utcán mindig hevesen vert a szivem, nagyon nehezen tudtam beszélni és szivem szerint mindkettejük karjába beleugrottam volna. Most, 2.5 éve újra az elsővel vagyok együtt, vele jobban el tudom képzelni magam egy kapcsolatban, azonban a másik sem mondott le rólam, folyamatosan beszélünk, és ha csak rám néz vagy megérinti a karomat végig fut rajtam a libabőr. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, végre újra barátok és nem akarom ezt tönkretenni. Szerintetek mit tegyek?

2015. máj. 1. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Válassz.
2015. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, erre rájöttem. A kérdés arra irányul, hogy mégis hogyan? Mi alapján kellene?
2015. máj. 1. 09:38
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
válaszd a szebbet, úgyis a külsőre mentek
2015. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van a 3-asnak, úgyis csak azzal leszel igazán elégedett, amelyik jobban néz ki.
2015. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1. mindketten nagyon jól néznek ki.

2. nem külsőre megyek, mert az hogy valakit szeretek az túlmutat a külső vonzalmon.

2015. máj. 1. 10:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Nézz brazil/argentin szappanoperákat. Abban dettó ilyen "szerelmi" történetek mennek és akár még ötletet is meríthetsz belőlük....
2015. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinövöd, és rájössz majd, hogy ez még messze nem szerelem.
2015. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lány vagy, tehát a külsőre mész.
2015. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt mondja, hogy két fiúba szerelmes, az azt jelenti, hogy egyikbe sem szerelmes. A szerelem nem ilyen,ez csak tetszés. Mind a kettő tetszik neked, az egészen más érzés mint a szerelem. A szerelem egy olyan elementáris érzelem, hogy ezt nem lehet összetéveszteni semmivel sem. És olyankor se lát, se hall az ember, csak az az EGY ember van a képzeletében állandóan. (és nem kettő!)
2015. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én ebbe nem hiszek. Az emberek között sok olyan van, aki az életében kétszer volt szerelmes. mivel más a szerelem "tárgya" (tehát az adott férfi vagy nő) ezért máshogy szeretheted őket. Ez nem kinövés kérdése. Lassan 6 éve tart ez nálam, rajtuk kívül senki másra sem tudok ránézni, csak ők kellenek, de ők nagyon. Minden álmomban ők szerepelnek.. valószínűleg azért, mert teljesen más a személyiségük.
2015. máj. 3. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!