Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogom érezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom érezni, hogy szerelmes vagyok vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés
Első párkapcsolatom van, 1 hónapja vagyunk együtt, ő már elmondta, hogy szeret engem, én pedig nem hazudtam neki múltkor, így elmondtam, hogy én még nem érzek semmit, aztán majdnem vége lett, akkor éreztem, hogy nagyon fájna, ha szétmennénk. De most is együtt vagyunk, szóval nincs gáz, csak én még mindig nem érzem azt, hogy beleszerettem volna a lányba, csak úgy vagyunk és kész. Ez nem fura így? Mikor lesz már bennem valami különleges érzés?
2015. ápr. 29. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz.
2015. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem érezted, akkor ezután sem fogod valószínűleg. Hány éves vagy egyébként?
2015. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19
2015. ápr. 29. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Később talán, ha jobban megismered.
2015. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ehhez még várnod kell, olyan 20 évet... türelem pajti ;)
2015. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egymás idejét raboljátok. A szerelmet tudni fogod. De így csak együtt vagytok. De nem tartoztok össze. Szerintem a megszokás miatt vagytok együtt...
2015. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!