Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az mikor valaki szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az mikor valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy az vagyok-e...nem tudom hogy voltam-e már.


Van egy lány megismerem pár éve, de ahogy telnek a napok egyre jobban kell nekem. Sokat gondolok rá, úgy érzem hogy ha tehetném, akkor folyamatosan ölelném, és puszilgatnám...

Utóbbi kettő már nyilván volt, de amikor nincs velem hiányzik. Viszont vannak olyan órák és napok, amikor egy porcikám se kívánná hogy velem legyen.



#ölelés #szerelem? kapcsolat
2015. máj. 1. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még soha nem éreztem szerelmet mert 1 lánynak sem tetszem..
2015. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is szerelmes vagyok,de,ő mást szeret
2015. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
olyasmi mint az orgazmus. nem lehet pontosan leírni milyen érzés, de ha átéled biztosan tudni fogod, hogy ez az.
2015. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olyan, hogy azt nem veszed észre, annyira el vagy foglalva a másikkal. Az Ő boldogsága előbbre van mint a tiéd, minden szavára odafigyelsz. Egy kis igazsága van annak is aki a hasban lévő pillangókról beszél, de nekem ez máshogy jött le, kicsit olyan görcs szerű, de nem fáj, inkább kellemes, szóval nem reflux. xD
2015. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!