Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az beteges, ha szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges, ha szerintem Hitler tök szexi volt?

Figyelt kérdés

Nem értek egyáltalán egyet az "eszméivel", csak volt benne valami nagyon szexis.:D

(lány vagyok)


2010. febr. 22. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez qrva jó :D jót nevettem a kérdésen :DDDDDDDDDD


De most ez komoly?

2010. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Neked ez az ízlésed, bejön, ennyi. :D
2010. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
igen.hihetlen randa volt
2010. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem igen abból a szempontból hogy mekkora f@szt@risznya volt és mennyire jobb lett volna ha meg sem születik, kicsit perverz


Na jó, ha neked ez jön be akkor mind1 szerintem végülis eléggé megnyerő (és elmebeteg és elzárkózó és nem szerette a nőket vagyis félt tőlük) ember volt ő.

2010. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Hitler utálta a zsidókat, TEHÁT: nem lehet szexis, nem tetszhet senkinek, és egyáltalán, arcvonásai sincsenek, arányai sem, hát hogy tetszhet neked egy ilyen ember??? Fúúúj, és a zsidókat is utálta! Ezért ronda volt!
2010. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Vegigolvastam a valaszokat,es latom,hogy mennyire Hitler ellenes mindenki...en sem ertek egyet az eszmeivel es azzal sem amit csinalt,de emberek legyunk kicsit komolyabbak....ott volt Sztalin o is jo par emberrel vegzettha jol tudommeg tobbel mint Hitler....na meg ott vannak a tortenelem nagy vezerei Julius Caesar,Napoleon.Ok is millio emberrel vegeztek,de erdekes roluk megemlekezunk mint nagy hadvezerekrol...s vajon mier...azert mert ezekbol az ugyekbol a zsidok nem csinaltak olyan nagy ugyet...mivelnem erintette oket...dehat mivel Hitler hozzajuknyult akkor most egyketto mindenkivel sajnaltatjak magukat...jo,hogy azzal nem dicsekednek,hogy ok a haboru elott,hogy "nyuztak" a nemeteket minden uzletrendszer az ovek volt es az egesz penzt ok forgattak.!

Na errol ennyit!Amugy szerintem se beteges ha Hitlert szexinek latod.

2010. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is szexi volt, igazi példakép!

Mit tett??? Nekem egy könyv nem fogja megmagyarázni, hogy 6millió embert fel lehet gyújtani 4 év alatt és az utánuk maradt 6millió * 2 kg hamut el lehet tüntetni:D:D


Ha a saját szememmel látom, hogy 6millió cigányt elégetnek 4 év alatt és eltüntetik a hamvaikat, akkor elhiszem, hogy volt holokauszt:D

2010. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Igen, az, hogy a nem is olyan régi történelemből - ami azért elég jól dokumentált - egy ennyire negatív képű, elmebeteg viselkedésű, tömeggyilkos gépezeteket beindító, más betegségekkel is rendelkező, és megjelenésében is antiférfival kapcsolatban

egyáltalán eszedbe jut a szex,vagy hogy szexi volt, hát ez tényleg beteges gondolat.


Szerintem te nagyon fiatal lehetsz, lehet ezzel a némi extrémséggel próbálsz kicsit kitűnni a "tömeg"-ből, és már nagyon tele lehetsz hormonokkal, de nem tudod már kire kivetíteni a vágyaidat. Ne aggódj! Ki fogod nőni.

Találsz majd egy hétköznapi srácot, és onnantól kezdve majd a Béla, vagy a Józsi lesz neked a szexisten!

2010. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

ma 18:00

bizonyítsd be, hogy tömeggyilkos,

A kommunizmusnak 120 millió áldozata volt!

Elhiszed? Dokumentálva van... Akkor Hitler még kedves volt...

DE NEM VOLT HOLOKAMU

2010. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
17:59 Ott a pont.
2010. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!