Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a tanárnőm mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a tanárnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és szeretem a nálam 27 évvel idősebb tanárnőm.

Nem tudom mit tegyek, nagyon kedves, nem tudom elfelejteni. Napi 2 órát sírok és nem túl sokat alszok, ez a tanulmányi eredményeimen is látszik, ezért szüleimmel se vagyok túl jóban. Férje van.

Ne mondjátok azt, hogy: "felejtsd el", korábban írtam, hogy nem megy. Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. máj. 1. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
majd kinövöd
2015. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Mo0bYDUsTis


Hát pedig erre nem lehet mást mondani, semmint hogy "felejtsd el". Mást NEM TEHETSZ. Erőlttned sem érdemes, mert csak rosszul jöhetsz ki belőle. (A férje összeprésel mint Kupa Mihály az adót, mindenki rajtad fog röhögni, kirúgnak a suliból etc, anyád szívinfraktust kap)

2015. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 aladar12 ***** válasza:
100%
akkor órák után maradj benn és vallj neki szerelmet. persze öltözz ki és vigyél virágot is. biztos ott fogja hagyni a férjét egy fiatal és ellenállhatatlan fiúcskáért.
2015. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer maradtam ott vele, de nem tudtam mit mondjak, így csak beszélgettünk és azt mondta, hogy: ha bármi bajom van neki elmondhatom és segít.
2015. máj. 1. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint szar tanuló vagy?miatta?
2015. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk így is, nála van a legtöbb rossz jegyem. Eddig "kocka" voltam, sok pénzt öltem játékokba, mióta szeretem nem játszottam. Gondolkodtam egy vacsorában is, de lehet, hogy el se jönne velem.
2015. máj. 1. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
vacsora egy nagyon szép ötlet,de szerintem ilyen nagy korkülönbséggel,nem lesz esélyed
2015. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást :/

Mielőtt félreértés lenne, nem azért szeretem, hogy lefekudjek vele.

(Ezt nem irtam a kérdéshez, bocs)

Persze nem mondom, hogy nem szép, de nem azért szerettem meg, ami kívülről látszik, hanem a "lelke" miatt.

2015. máj. 1. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!