Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne elmondani neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne elmondani neki hogy mennyire szeretem emelett is?

Figyelt kérdés
Nemtul regen megismertem egy fiut(egy honapja) beszelgettunk joba lettunk nagyon, en viszont kezdtem beleszeretni es mostmar szerelmes vagyok. Neki errol fogalma nincs es mas nem tud rola, senkinek nem beszeltem az erzeseimrol...tok jo haveri viszonynak gondolha a fiu is es a barataim is..DE..a fiu osszejott par napja egy lannyal..en azota folyamatosan sirok, nem alszom nem eszem, megorulok erzem!!! a csajon akivek osszejott latni hogy nagyon szereti ot, a fiurol nem tudom eldonteni de biztos szereti csak nem tudom szerelmes e vagy csak szereti. arra gondoltam elhivom valahova es elmondom neki hogy en nem varok most semmit tole csak hogy tudja ezert elmondom hogy szeretem...szerintetek megtegyem? borzasztoan felek hogy kinevet vagy komoyan sem vesz, mert kicsit sem erzelgos romantikus a fiu...
2015. ápr. 27. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd meg vagy örökké bánni fogod.
2015. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mondd el neki lehet nem valtozik semmi de nem veszithetsz semmit! És ha kedves es nem bunko nem fog ilyrn téren kiröhögni van elég nagy tapasztalatom
2015. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!