Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet valamit, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit, ha egy lány felköszönt, holott alig ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
A dolog lényegéhez hozzátartozik, hogy egy közös ismerősünk mutatott be egymásnak, vagyis hát elmentünk a sráccal szórakozni, ott volt a lány is, meg egy közös haverjuk. Ahogy beszélgettünk, a lány elég sokat nézett engem, vigyorgott rám, még akkor is, ha a többiek beszéltek hozzá. Felvettem fb-ra ismerősnek, de ennyi, nem közeledtem hozzá, meg semmi. Ennek bő egy éve, azóta tényleg még csak nem is beszéltünk, neten sem. És meglepődtem, mert írt nekem, és felköszöntött. Oké, hogy a fb kijelzi a születésnapot, de ez olyan furcsa. Nem akarok belelátni semmit, de nem igazán értem. Nem kötelező senkit sem felköszöntenie, főleg úgy, hogy tényleg nem is találkoztunk azóta, neten sem beszéltünk. Nekem is vannak olyanok az életemben, akivel még ismerjük is egymást valamennyire, néha véletlenül össze is futunk, de ennyi, mégse köszöntjük fel egymást. Most akkor ez mi lehetett?

2015. máj. 1. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet semmit se jelentett, csak látta hogy szülinapod van és ő is írt
2015. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, de azért normális esetben szerintem pl. te sem köszöntesz fel olyan valakit, aki semmit sem jelent a számodra. Kb. vadidegenek vagyunk egymás számára, akkor beszéltünk valamennyit, de csak felszínesen, ez volt olyan 1-2 óra hossza. Utána abszolút semmi, ezért nem értem őt. Nyilván nekem is felhoz a fb egy csomó születésnapost, akivel gyakorlatilag semmi nem köt össze, így nem is veszünk tudomást egymásról.
2015. máj. 1. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe ne kepzelj bele tul sokat. En is szoktam olyanokat felkoszonteni akit alig ismerek.:)
2015. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3: Oké, de mi egyszer futottunk csak össze, még azt se mondanám, hogy felszínesen ismerjük egymást, mert alig beszélgettünk (akkor talán érdekeltem, nem tudom), azóta meg semmi nem volt. Tudnék mondani a környezetemből is sok embert, akivel pl. a múlt héten találkoztunk, még valamelyest ismerjük is egymást, mégis hanyagoljuk az ilyesmit. Csak nem értem a dolog logikáját, hogy kb. másfél órás "ismeretség" plusz egy év kihagyás után a semmiből előtűnik valaki, és felköszönt.
2015. máj. 2. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:

"a lány elég sokat nézett engem, vigyorgott rám,"


Ezért köszöntött fel. Még mindig nem érted? Azt jelenti, hogy még aktuális a dolog egy év után is.

Azért mégsem kérhet meg rögtön arra, hogy vedd el feleségül.

2015. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Én utána elhívtam, erre hozta magával azt a közös ismerőst is. Utána még megbeszéltük, hogy találkozunk, meg is ígérte, de aztán hárított, és kevésbé is volt lelkes, persze azért ígérgette, hogy majd máskor. Most már végképp nem értem, hogy mit akar. Elvileg többen is próbálkoztak már nála, ha jól tudom, de senkivel sem jött össze, például a közös ismerőseinkkel sem.
2015. máj. 27. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez már nehéz ügy. Először nem haraptál rá ezért elképzelhető, hogy lekéstél, azt hiszi nem érdekled, de azért még tetszel neki és írt neked mert nem tudja mit tegyen.(Azért azt mégsem akarja, hogy azt hidd róla Ő csak rád várt már több mint egy éve.) De ne akarj egy nő logikáján kiigazodni mert úgysem találsz olyat.

Még egy próbát tehetsz ha gondolod, de tegyél egy feltételt és mondd, hogy ne hozza magával a barátait.

Aztán folyamatosan beszélj hozzá, az teljesen mindegy mit mert senkit sem érdekel, duma, duma, duma. Vicctől nevetnek, bóktól elolvadnak, történetet meghallgatják , kérdést szeretik a nők.

2015. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult ügy, az tény. Amikor találkoztunk, mondtam, hogy még összejöhetnénk valamikor, azt mondta, hogy nem tud biztosra ígérni semmit. Előtte írogattunk, és azt válaszolta, hogy nem fog ráérni, meg egész héten elfoglalt lesz, de ne haragudjak. Tudomásul vettem, de megírtam neki, hogy jó vele lenni, és örültem volna, ha el tudott volna jönni. Semmi, aztán legutóbb felhívtam, de mondta, hogy órája lesz, aztán megy haza. Mondjuk az is igaz, hogy váratlanul hívtam, mert aznap délelőttre szólt volna a meghívásom, így meg is értem, de csak annyit mondott, hogy majd máskor pótoljuk. Azóta nem kerestük egymást, és már nem tudom, mit gondoljak. Egyébként akkoriban is gondolkodtam azon, hogy lépek felé, de a közös ismerősünk előtte mondta, hogy rá akar hajtani a lányra (én előtte nem ismertem a csajt, tehát fogalmam se volt, hogy hogy néz ki, kiféle-miféle, de nem akartam keresztbe tenni senkinek), de van még egy haverjuk, aki szintén nyomul(ni akar) rá, meg nem is éreztem annyira befutónak magam, úgyhogy hanyagoltam az ügyet.
2015. máj. 27. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát az van hogy egy kedves intelligens lány!

És lehet hogy nem ehhez vagy szokva!

2015. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"meg nem is éreztem annyira befutónak magam, úgyhogy hanyagoltam az ügyet."


Ha bizonytalan vagy akkor mit vársz a nőtöl.

Lehet, hogy ez már egy jó tapasztalat lesz neked és a következő nőnél már okosabb leszel, így is felfoghatod az egészet.

2015. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!