Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány felköszönt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány felköszönt a névnapomon akkor érdekelhetem?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén volt a névnapom és rámírt egy köszöntést,üzenetben.Ez vehető az érdeklődés jelének? Vagy csak viszonozta,hogy én is ráírtam régen? Elég bonyolult viszonyban vagyunk,fogalmam sincs,mit érez..szerintetek? Azért a névnapokat figyelni kell,hogy mikor van.. 17/F
2013. nov. 30. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet

derítsd ki

kérdezd meg

2013. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háát.. Azért ebből ne szűrj le túl sok mindent. Simán lehet, hogy látta naptárban, netes oldalon vagy bárhol, hogy éppen akkor van xy névnap, de persze, lehet, hogy amúgy is tetszel neki. Én csomó ismerősömet felköszöntöm és nem tetszik mindegyik...
2013. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Emlékszem, mikor még régebben iwiwen mindenki köszöngetett mindenkit névnapja, születésnapja alkalmából, csak mert ott kijelezte. Ha nem látták volna iwiw-en, akkor a büdös életben nem köszöntött volna fel senki senkit.
2013. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Iwiw már lejárt,a Facebook meg nem mutatja a névnapot.:D
2013. nov. 30. 22:57
 5/9 Sinead ***** válasza:
A születésnapom a múlthéten volt, a névnapom meg ma. A születésnapomon kb 100-an, ma pedig jó ha 3-an felköszöntöttek. Ne vonj le olyan nagy következtetéseket ezekből a köszöntésekből.
2013. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pont ez a lényeg,hogy a névnapot senki se figyeli:D

Ábrándozok,na.

2013. nov. 30. 23:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok baromi régimódi, de nekem pl. van egy asztali naptáram nevekkel, amibe jegyzetelek, meg egy kisebb noteszom is, amiben szintén szerepelnek a nevek.

Remélem tetszel a lánynak, de azért na, nem kell túlzásba vinni az ábrándozást.

2013. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20-30 köszöntés szokott lenni névnapomra.
2013. dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
facebook
2013. dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!