Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ez lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez lesz?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz a szülinapom és kb akkor szeretnem a melleimet megnagyobbitatni de tuti sokan majd elitelnek elsőre meg az ismerőseim is na meg a szuleimnek nem is mondom majd el csak ha kesz van.Kicsit félek hogy riban.cnak fognak gondolni ismeretlenek pedig nem vagyok az
2015. máj. 2. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó akkora, amekkora most?
2015. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baromság erre kidobni egy fél autó árát.
2015. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha látnád nem kerdezned ezt meg.Nyilván nagyon kicsi ez a bajom.
2015. máj. 2. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de azért ez nem olyan dolog, hogy mész és megcsinálják.

Kell előtte egy csomó vizsgálat, be kell feküdnöd stb.

Ha azon agyalsz rib.nak gondolnak e tőle, még nem vagy érett a műtétre. Nem azt mondom, hogy nem kell a műtét... csak később!

2015. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy működik a dolog egeszsegugyi suliba jártam de mar 23 leszek nem akarom tovább halogatni.
2015. máj. 2. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos elítélnek majd. De ha szeretnéd, erre vágysz, akkor ne foglalkozz mások véleményével. Szerintem nagy baromság a mellnagyobbítás, de a saját testeddel azt csinálsz, amit akarsz.
2015. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!