Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet lenne, ha egy hosszú levélben elbúcsúznék valakitől, kifejtve benne az érzéseimet, emlékeket, vagy ez már túl nyálas lenne?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem fogunk már többet találkozni ( én most ballagtam el, ő csak jövőre, és utána is más céljaink vannak). Két éve ismerem őt, és igazából sosem jöttünk össze, pedig voltak csókok, ölelés, nem voltunk szimpla barátok soha. Utoljára kicsit összevesztünk, nem válaszolt az üzeneteimre már egy ideje, és tudom, hogy erre sem fog, sőt az is lehet, hogy még összefutunk, de mivel nem tudom megbeszélni vele személyesen a dolgot, és mással sem, ezért gondoltam úgy, hogy kiírok magamból mindent ( sajnálom, hogy nem jöttünk össze, hiányozni fog, ilyenek). Szerintem utál engem egyébként, de nekem ez így annyira befejezetlen, meg szánalmas is, de nem akarom, hogy csak így vége legyen hirtelen.
2015. máj. 2. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs semmi értelme.
2015. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, akkor aranyos, kedves. Ha fiú, akkor szánalmasnak és gyengének fognak tartani emiatt... :/
2015. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 To7ka ***** válasza:

Lehet nincs értelme, de ha Te így látsz rá lehetőséget, hogy lezárd, mindenféleképp nagyon ajánlom!!:)

Nekem 3 évig nem volt lehetőségem egyszer lezárni egy kapcsolatot, oké, az egy elég intenzív kapcsolat volt, és piszok rossz érzés volt. Arra figyelj esetleg, hogy ne írj annyira nyálasa, ha gyerekes megmutatja másoknak, esetleg írd egy semleges email címedről (nem vnév.knév@..), vagy ha nem ilyen gyerekesnek ismered akkor hajrá!:)

Személyesen persze jobb, ott reagál is, de ha ezt érzed helyesnek, és jobban éreznéd magad utána, akkor ennyire legyél önző és nyugodtan!:)


Bár nem tudunk semmit a kapcsolatotokról, így nem sziklaszilárd tipp, én elképzelek valamit ami köztetek volt (talán kicsit intenzívebben), a Te jelenlegi érzéseid, és az alapján úgy gondolom nem ártana leírnod. Mindenféleképp írd le magadnak, az elküldésen tanakodj még egy kicsit!:) Kiírni magunkból az érzéseket mindig jó dolog.

2015. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és valóban értelmetlen lenne, mivel így is tudja, hogy szeretem, csak sz*rik életjelet adni magáról.
2015. máj. 2. 21:40
 5/14 anonim ***** válasza:

Őszintén és röviden megmondom, hogy Nincs értelme!

Hiába az érzelmeid meg h szerinted h lenne jó, ő lehet h elolvasná de magasról lesz**arná.

2015. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha így megnyugszol, akkor nincs ebben semmi rossz, még ha nem is olvassa el, de legalább te remélhetőleg le tudod zárni magadban az ügyet. Néha szerintem meg kell tenni az ilyesmit.
2015. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Írd meg ezt a levelet, megnyugszol. Ő meg majd évek múlva visszaolvassa és átértékeli a kapcsolatotokat.
2015. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:

Szerintem nem.

Megkönnyebülnél és amúgy sem tudhatod,hogy mi lesz.

2015. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én azt jósolom hogy ti össze fogtok jönni ,és még sokat lesztek együtt ,még ha most úgy is tűnik hogy semmi se lesz
2015. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én lennék a világon a legboldogabb, ha ez tényleg így történne! Már maga a megismerkedésünk is különleges volt. Hiányozni biztos hiányoznék neki egy idő után, de most még nem fogja fel, hogy ha most nem kerekedik felül a büszkeségén, akkor utána kész, vége. Nekem is kevés időm lesz, és igazából ezt az évet még kihasználhattuk volna, de a határozatlansága, meg a sértődöttsége miatt nem lett belőle semmi.
2015. máj. 2. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!