Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyennek találjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyennek találjátok a hosszú hajú fiúkat?

Figyelt kérdés
Még nincs hosszú hajam de szeretnék.Jó ötlet lányok.

2015. ápr. 30. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a hajnak sok köze van az anális szexhez.. :D
2015. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
attól függ, ha jól áll, igen. Én 26 éves vagyok, nem tudom mennyire tartozom Neked a lány kategórába :D De amióta az eszemet tudom, indig imádtam, ha egy srácnak ápolt (!) hosszú haja van. Volt ilyen pasim is..de nem szerette ha a haját bazerálom...aww, pedig de jó lett volNa néha beletúrni :) szóval ha szeretnéd, rajta!
2015. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

ocsmány.

b*zis,vagy rockeres

2015. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a gyengém :) Hosszú, göndör haj, főleg :D
2015. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Irigykedem rájuk. Nekem nem volt még igazán hosszú hajam. Lapockáig sem ért. Szóval fiún... Szép, elismerem ha olyan. De raszta hamarabb mint sima. Vagy csak vállig érjen.
2015. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szeretem őket.:)

Azt ajánlom csak vállig vagy még egy picit lejjebb növeszd.Persze a te hajad azt csinálsz vele amit akarsz.Jó ötlet.Imádooooooom.Főleg beletúrni.(csak fiúknál)

2015. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én rocker vagyok úgymond, úgyhogy bejönnek. de nem mind, s nem fog bejönni csak azért, mert hosszú haja van...majdnem 40 évesen kicsit más a legfontosabb.
2015. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha valaki küldene képet milyen amit szépnek találtok megköszönném.
2015. ápr. 30. 19:41
 9/17 anonim válasza:

Attól függ, hány éves vagy?

Milyen magas vagy?

milyen a testalakod?

2015. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Soha nem szerettem a hosszú hajú srácokat.
2015. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!