Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen tetszett egy fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen tetszett egy fiú, de jártam a bátyjával (már lassan 1 éve szakítottunk) és most megint tetszik a fiú és én is neki, de nem tudom mit szólnának a szüleink ha összejönnék a fiúval. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nem a szülei véleménye számít

ha a fiúnak nem akadály, hogy régebben a bátyjával jártál és tetszetek egymásnak, akkor örülj neki és ne másokkal foglalkozz

2015. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem jönnék össze vele,már csak külső tényezők miatt sem(a srác testvére,családja miatt főleg),mert neked se hiányzik az hogy állandóan ferde szemmel nézzenek rád ha ott vagy náluk esetleg.Ha meg soha nem lennél ott,se karácsony,se semmi,az megint nem jó.
2015. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2es epp ezert nem akarok osszejonni de allitolag ot ez nem zavarna…(bocsi az ekezethiany miatt)
2015. máj. 5. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!