Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy ember homoszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy ember homoszexuális? Mi váltja ezt ki? mitől?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy a saját neméhez vonzódik.

Meg van a kivácsi hetero, amit nem tudok értelmezni?



2015. máj. 3. 15:30
1 2
 1/13 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
48%

A kíváncsi hetero olyan, mint a négereket szerető rasszista.

Valami genetikai dolog, ha hihetünk a kutatásoknak.

2015. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
A kiváncsi heteró az, aki buza, csak kezdő.
2015. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1%
Sokszor abból lesz búza akit elutasit minden nő! Vagyis normális életre alkalmatlan.
2015. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

A nemi vonzódás hormonok kérdése, és itt eltér a homoszexuális hormonháztartása a sima heteroszexuális emberekétől.


Az hogy ez miért... genetika stb. Biztos van rá rengeteg magyarázat.


Úgyhogy mondhatjuk hogy egy "elváltozás" ami eltér a normálistól mégsem betegség.

2015. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Igy születünk, ez olyan mint pl.Hogy vki mikor megszületik a génjeiben hordja azt hogy ő alkoholista lesz,vagy sorozatgyilkos,vmi vezérli amire nincs válasz!
2015. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Veleszületett tulajdonság.


Csak olyan gyíkagyúak szerint betegség, akik orvostudománynak a közelében sem jártak még. Amolyan "blikkben olvastam ezt-azt" -típusú emberkék.

2015. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
hát engem utálnak a csajok, mert csúnya vagyok, ennek ellenére nem tudnék homár lenni, sőt addig próbálkoztam, míg végül leszopott egy csaj ingyen! szóval, aki igazán akar valamit azt el is érheti, csak míg nekünk csúnyáknak nagyon sokat kell szenvedni az életben, addiga szép embereknek heti szinten más és más dugótársuk lehet és csak a kisujjukat kell mutatni
2015. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem tehetnek róla. Inkább ne erőlködj, az a klozeton hasznos csak. Amúgy meg nem értem, miért fontos ez egy kívülállónak. Miért igyekszik elhitetni mindenkivel azt, amiről fogalma sincs... :D Talán nem is kívülálló....
2015. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Mivel te is búza vagy, így te tudod ezt a legjobban. ;)
2015. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem lehet pontosan tudni.

Szerintem létezik valamilyen öröklött hajlam, de senki sem születik eleve melegnek (a pedofília is hasonló lehet), a tudomány nem tud homoszexualitásért felelős génekről.

A környezetnek is fontos szerepe van, amiben valaki felnő.

Aki megfelelő család nélkül (pl. egyik szülő vagy akár mindkettő nélkül) nő fel, hiányzik a megfelelő minta, azoknál később gyakoribb az ilyen jelenség. Gyerekkori traumáknak (pl. szexuális zaklatás, erőszak) is szerepe lehet.

2015. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!