Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel lassan egy éve nagyon szoros barátságot ápolunk. Az utóbbi egy-két hétben viszont sokkal többet érzek iránta. Imádom! De félek, hogy azt mondja, hogy nem,mert nem akarom elveszíteni. Már fogalmazódik egy kép bennem, hogy mit fogok neki mondani, mert a következő napokban találkozunk majd. Szerintetek hogyan kezdjek bele? Mi lesz ha ő nem érez irántam semmi olyan pluszt amitől kapcsolattá alakulna a barátságunk? Mik lehetnek a jelek, hogy akár lehetne több is közöttünk? Remélem nem voltam túl hosszú:) 17 f

2015. máj. 3. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A párommal mi is elsőnek csak legjobb barátok voltunk, bár itt én vagyok a lány :D Én általában mindig kerestem a társaságát, imádtam vele lenni, de próbáltam nem kimutatni, mert én is ettől féltem, mint te, mert nem voltam biztos benne, h ő is így érez-e irántam, mint én. De aztán kb. 1 év után kicsit iszogattunk és akkor bevallotta h szeret, azóta járunk :D
2015. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velünk is ez volt.Én vagyok a lány,pont beakartam neki vallani egy vasárnapi napon,erre mit ad Isten?! Pont aznap vallotta be ő is,hogy szeret.Mázlim volt.:D
2015. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöktől kérdezném, hogy hogyan vallották be?
2015. máj. 3. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ez a legrosszabb, h nem emlékszem, mert annyit ittunk :D

Csak arra emlékszem, hogy 3-an voltunk iszogatni, rajtunk kívül még egy bnőm, aki tudta, hogy én szeretem a barátom, csak próbálom tagadni és mikor kimentem mosdóba megkérdezte tőle, h miért nem jövünk össze, hisz én odáig vagyok érte. Szerintem ekkor döntötte el a barátom h bevallja, addig lehet ő sem volt benne biztos, h én mit érzek. De magára avallomásra nem emlékszem, mikor sétáltunk hazafelé akkor kezdett bele, csak az rémlik, h sírtam mint az állat (rossz szokásom), h miért nem mutatta ki hamarabb, miért kínzott eddig stb. aztán hazamentünk és reggel van, azt hittem álmodtam az egészet, mert elég sűrűn előfodult h azt álmodtam összejöttünk, de aztán megláttam hogy ott alszik mellettem és hogy nagyon boldog voltam :D


SZerintem merj lépni, vesztenivaló igazából nincs

2015. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aranyos kis történet:) Sajnos van veszteni valóm. Nem egy szimpla haverlányról van szó. Sokkal mélyebb a kapcsolatunk.
2015. máj. 3. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
De nem is gyanítod, h tetszel-e neki? Szerintem a lányok azért sokszor kimutatják
2015. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érezem, hogy tetszem neki csak nem vagyok benne biztos. Szerinted miben nyilvánul meg, hogy tetszem neki?
2015. máj. 3. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Keresi sokszor a társaságod? Én pl. folyton vele akartam lenni, próbáltam úgy alakítani a dolgaimat, pl. könyvtárba tanultunk/gépeztnk mindig együtt, és ha tudtam hogy ott van vagy lesz, akkor úgy időzítettem, h én is bementem, volt h nem mentem be órára (egyetemen).

Sokszor mondják, h aki tetszik azt gyakrabban megérinted, ez mondjuk rám nem volt igaz, mert én sosem voltam az a közvetlen ember, aki bárkit is megérint, de ő lehet hogy olyan.

2015. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!