Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön töltöm az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön töltöm az életem java részét, de nem tudom elképzelni, hogy nem magyar férfival lennék, mit tehetek? 18L

Figyelt kérdés

Külföldön tanulok, és legjobb esetben hetente tudok hazajönni a barátnőimmel bulizni itthon.

Nyelvi problémáim már nincsenek, de egész egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a szerelmemmel ne tudjak az anyanyelvemen beszélni.

Futó kavarások persze, hogy történtek már itt is, de szerelmes csak egyszer voltam, magyar fiúba.

Így annak ellenére, hogy barátokkal lakok, magányosan érzem magam, hisz mindkét szobatársam hétköznap esténként a barátjával/barátnőjével vonul el, amíg én tanulok, filmeket nézek, rajzolok, internetezek.

Mit tehetnék? 3 év múlva végzek a sulival.

18L



2015. máj. 3. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát szeretek dugni
2015. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön nagyon sok magyar él, keress magyar közösségeket, ott ahol vagy, vagy keress olyat aki szintén kint lesz majd később, kint képzeli el a jövőjét.
2015. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Suli után gyere haza.
2015. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok magyar él itt, de a legtöbben pénzt csinálni vannak itt, nekem pedig ilyen értékrendű emberekhez nem sok közöm van, plusz úgy érzem, eltávolítana az itteni barátaimtól.
2015. máj. 3. 19:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként suli után haza tervezek térni.
2015. máj. 3. 19:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj ismerkedni, akár neten, akár az itthoni bulikon.
2015. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

akkor majd hazamesz. Ennyi.


Mi a kerdes?

2015. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha itthon is vagyok, vidék, ismerem a legtöbb embert, és nem a legintelligensebbek.

Amíg hazajutok pedig még sok idő.

2015. máj. 3. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt a pár évet elszórakozod külföldiekkel, aztán mikor komolyabban gondolod itthon elkezdesz nézelődni városban, nem vidéken.
2015. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Mindenki megtanulja értékelni a magyar fiúkat, aki kis időt is élt kinn külföldön. :)
2015. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!