Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed az Aida...

Mi a véleményed az Aida névről, adnád a kislányodnak, milyen kislányt, nőt tudsz elképzelni akit így hívnak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép név, de nem adnám a lányomnak, mert nem kifejezetten magyaros hangzású.
2013. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az opera jut eszembe róla. Nem vészes, de nem adnám a gyerekemnek.
2013. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En a d betut alapbol nem szeretem ezert nem. Es kimondani is nehez nekem. Inkabb Aisa lenne. Regen ezzel szemeztem de ezt is sokan Aijsanak mondjak.
2013. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Különleges is, nem ismerek senkit ilyen névvel. Nálam ez is szempont. Én adnám. :-)
2013. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori b.nomet hivtak Aidanak. Szoke, kekszemu. Idovel elkopott mellolem mert szamara a baratsag nem olyasfajta mint szamomra sajnos. Nagy csalodas volt. Mindenesetre ugy emlekszem ra, hogy szep kislany volt. Lanyomnak nem adnam, mert nekem nagyon kozep-keletinek hangzik. De azt gondolom szep, noies nev.
2013. júl. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt egy osztalytarsam akit igy hivtak.szoke kekszemu kicsit duci de aaranyos kedves volt.
2013. júl. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szép név. Egyszerű, nem túl gyakori, érthető.

Egy ismerősöm volt ilyen névvel, egyik ismerősöm anyukája, fekete haj, barna szem, olyan keleti szépség :)

Én lehet hogy adnám.

2013. júl. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, azért is mert simán el tudom képzelni kislánynak is, és felnőttként pedig bárminek: üzletasszonytól művésznőig mindenkinek illik.
2013. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én második névnek azt akartam lányomnak,de végül úgy döntöttünk nem kell két név neki.Nem tudom milyen embert tudok elképzelni ilyen névvel,nekem simán csak tetszik és ennyi.
2013. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán tetszik. Nem képzelek el semmilyen lányt hozzá, mert nem ismerek ilyen nevű embert...
2013. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!