Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituáltak, nem féltek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltak, nem féltek?

Figyelt kérdés
Rengeteg eltűnésről hallani manapság. Nem féltek/Félnek azok akik ilyen munkát vállalnak attól, hogy felmennek egy kuncsaft házába, és nem jönnek ki..?

2015. máj. 3. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ezért lennének a stricik hogy megvédjék őket,de én nekem az jön le hogy inkább csak a pénzt szedik le róluk


Ha félnek ha sem,ők máshogyan nem nagyon tudják elképzelni az életüket ezért bevállalják ezt a kockázatot is.Gondolom a tapasztaltak tudják hol kell kiállni és milyen alakokat kell kerülni

2015. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még itthon hagyján. Kérdezd meg a svájciakat.
2015. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vajon hány érintett olvashatja ezt? (Egy sem.)
2015. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen egy sem olvassa ezt mivel az érintettek most az utcán állnak :D Bár nem tudom őket mennyire fertőzte meg az okostelefonozás...
2015. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne félnének DE

általában ezért vannak biztonsági szabályaik h magukat védjék:

pl:

-egyszerre csak egy ügyfél tartózkodhat a lakásban

-feltelefonálós rendszerben jutsz csak be, így a csaj csekkol mielőtt beengedne

- több lány dolgozik egy lakásban

- rejtett kamerák a lakásban (inkább a lelépősök ellen)

- szomszédban bivaj bácsi és rohan át ha gond van.


mivel iszonyat pénzt legóznak össze ezek a lányok, ezt a veszélyt be kell vállalniuk ez benne van a pakliban ennél a munkánál. És be is vállalják.

Azért nem olyan tragikus a helyzet...... Bp-n csak az egyik portál szerint jelenleg kb 700 lány aktív! Ebből mennyi tűnik el...??? 2-3 évente! Nem mérvadó 1% sincs!

2015. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó jól látod.


A lányok akik azt hirdetik, hogy egyedül vannak, nagyon nem így van.


Szomszéd szobában ott a gorilla állat, aki ha sikít egyet a csaj, már jön is és kitépi a szívedet, megsüti kempingrezsón, megeteti Morzsival, kiszaratja, majd lenyomja a torkodon, ha szarakodni mersz.


Meg tényleg vannak biztonsági szabályok... viszont a jobb nőket azonnal megkörnyékezik külföldi munkákra, amik már nem feltétlen olyan biztonságosak. Látom is gyakran, hogy feltűnik egy fullos csaj egy oldalon, és pár hétre rá már nincs is fent a hirdetése. Gyakran kommentekben írogatnak nekik a "közvetítők"

2015. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy milyen prostituáltakról beszélünk?Azokról akik az utcán vannak vagy akik lakásban fogadnak kuncsaftokat?Mert akik utcán dolgoznak azok nagyobb veszélyben vannak.Akik pedig lakásban vannak ott azért nagyobb a lebukás veszélye.Ugye az előttem lévők már elmondták hogy miért de például a csaj telefonos vagy internetes előzményei alapján is ki lehet deríteni hogy kivel vette fel a kapcsolatot utoljára stb
2015. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
DE félnek,csak kell a pénz.
2015. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!