Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyan sokan írják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan sokan írják, hogy a kedves, őszinte lányokat szeretik, akkor mi bajuk azzal aki ilyen?

Figyelt kérdés

Picit visszahúzódó vagyok eleinte, de ha valakivel összeismerkedek, akkor nagyon odaadó vagyok, igyekszem nem megbántani senkit, segíteni bármiben amiben tudok, szeretnék kedves lenni az emberekhez, és nem szoktam hazudni.

Mégis a jelenlegi páromat meg egy haveromat leszámítva mindenki csak átgázolt rajtam, és csak kihasználták hogy segítőkész és kedves vagyok. Összejönni senki nem akart velem, kivéve egy srácot aki mindenkire rámozdult aki nőnemű, meg ha nagy ritkán elmentem bulizni, akkor ott tapiztak, illetve egy ismerősöm majdnem megerőszakolt, meg volt egy ""kapcsolatom"" 18 éves koromban, amiben a srác egyáltalán nem volt belém szerelmes, de legalább barátilag bírt, ezért nem bántott.

Senki más nem próbálkozott, inkább csak kihasználni próbáltak, és bántani, de nem akartak igazán megismerni, hogy meglássuk, érdekeljük-e egymást.

Szóval a kérdésem, hogy miért? Többszáz ember fordult meg az ismerősi köreimben az évek során, és 1 van aki tényleg szeret és megbecsül, miközben pl itt majdnem minden korombeli fiú azt írja, hogy nekik csak egy őszinte kedves lány kell.

(Mielőtt ezzel jönnétek, nem vagyok ugyan feltűnő szépség, de csúnya se. Átlagosan nézek ki, kövér se vagyok, normálisan öltözködök, ápolt vagyok, nem sminkelek, nem hordok kihívó ruhákat, de azért fiúnak se nézek ki)

Szóval fiúk, ha ilyen lányra vágytok, akkor miért nem érdekel titeket, ha ott van az orrotok előtt?


2015. máj. 4. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor voltál az orrom előtt?
2015. máj. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy nem jó helyen válogattál eddig.vagy magasabb volt a mércéd,és az abba eső fiúk sajna sekélyesek,és nem az érzelmes,értelmes fajta aki a nőt embernek is nézi.
2015. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:

Attól még,hogy rossz tapasztalataid voltak,nem mindenki ilyen.

És ha már van barátod,akkor miért rágódsz ezen?

2015. máj. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
0 "választék" alapján konkrétan semmilyen mércém nem volt akkoriban :D Jó, nyilván a diszkóban tapizósakat nem számítom próbálkozásnak, ez lehet mérce... :D Azon kívül kettő volt, ebből mindkettőt írtam, az egyiknek mindegy volt csak lyuk legyen, a másikkal együtt voltam 1 évig de reménytelen volt, mert nem szeretett igazán. Más nem is akart ismerkedni se, nem arról van szó, hogy válogattam, és senki nem tetszett a "jelentkezők" közül :D
2015. máj. 4. 01:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak felmerül bennem a kérdés, mikor napi 60 ilyesmi kérdést látok, hogy "miért nincsenek normális őszinte lányok" :D És lehet hogy ott van előtte, csak észre se veszi.
2015. máj. 4. 01:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyél szíves állj már elém, hogy észrevehesselek!
2015. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Az én ismerősi körömben sok ilyen lány van, akik kedvesek, őszinték, intelligensek, ráadásul nem is csúnyák, mégis évek óta egyedül vannak, legjobb tudomásom szerint próbálkozó sem nagyon akad náluk. Nem vagyok képes elhinni, hogy ez kizárólag az ő hibájuk lenne.
2015. máj. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem az Ő hibájuk. Egyszerűen csak érezni rajtuk,hogy erkölcsi tartásuk is van,és a sok lukra játszó nem akar bajlódni velük,mert minek törjék magukat,ha mást könnyen megkaphatnak egy alkalomra,vagy akármennyire.
2015. máj. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Én mindig is bírtam a kedves csajokat, bár tudom, hogy sokan nem, vagy nehezen veszik észre őket 20-25 éves kor alatt.
2015. máj. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!