Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik sokan megkérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik sokan megkérdezni, hogy volt e párkapcsolatom vagy baráti társaságban vagy randin ez nem magánügy?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezeket a kérdéseket, mindenkinek a magánügye, hogy kinek milyen kapcsolata volt vagy volt e már kapcsolata. Nem szeretem amikor a múltbéli kapcsolatokra kíváncsiak, mikor rohadtul nem a múlt számít, hanem az, hogy most milyen vagyok.

Én mindig azt válaszolom erre, hogy nem szeretnék erről beszélni, mert nem rá tartozik!

Titeket nem zavar mikor rákérdeznek?


2014. okt. 21. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szimplán az emberi kíváncsiságnak tudható be...

Ha nem akarsz,nem beszélsz róla, ennyi.

2014. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha párom kérdezi meg hogy milyen volt a kapcsolat stb. akkor sem érzem magam kellemetlenül. Van egy múltam, letagadni nemfogom.
2014. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magánügy, de barátainkkal és párunkkal pont a magánéletünket is valamilyen szinten megosztjuk. Mondjuk ez pont az a kérdés amiben nem szerencsés ha egy hosszabb időszakokban is szingli (közben aktív társkereső) férfi vagy nő őszintén válaszol.
2014. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt párkapcsolatom, lehet emiatt irritál, ha kérdezik. Úgy vagyok vele, hogy akkor illene megkérdezni, ha valakivel nagyon jó viszonyban vagyok, de egy pár napos ismeretség után, szerintem nem illik erre rákérdezni.
2014. okt. 21. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdezik meg (randin), mert abból próbálnak következtetni arra, hogy mire számíthatnak. Másik eshetőség (ez meg főleg baráti körben), hogy ordít rólad, hogy nem volt, és ezt akarják megerősíteni, esetleg csipkelődni miatta. Ilyenkor az a gáz, hogy ha azt mondod, hogy semmi köze hozzá, akkor abból tudja, hogy nem volt.
2014. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ne a múltbéli dolgaim legyenek mérvadóak, attól hogy nem volt még senkim, nem abból kéne kiindulni, hogy béna, esetlen, semmirekellő vagyok, vagy később úgyis kiakarom élni magam, hanem az hogy most milyen vagyok, most mik a terveim, céljaim az életemmel, nem az hogy akkor milyen voltam, ezért nem szeretem, ha kérdezik. Szívesen elmondanám az igazat és legbelül nem szeretek ferdíteni kiszínezni a valóságot, de miért kell a negatív dolgokból kiindulni én ezt nem tudom felfogni.
2014. okt. 21. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik te nem a kérdésre keresed a válasz, hanem a magad álláspontját akarod velünk megerősíttetni.


De a kérdésre is válaszolok. Van aki pusztán kíváncsi. Vagy nem tud mit kérdezni. Vagy szeret a kapcsolatokról beszélni. Ez a téma az emberi élet része. Ezért beszélnek róla.


A mi a hobbid, mit ettél reggelire kérdések is zavarba ejtőek számodra? Holott ez is magánügy lehet ugyanúgy. Ha nem akkor érd el, hogy a párkapcsolati múltadról is ugyanolyan természetesen tudj beszélni, mint a reggeliről. ;)

2014. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!