Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srások, járnátok egy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srások, járnátok egy kövér lánnyal csak sajnálatból?

Figyelt kérdés

Vagy azért nem járnátok senkivel, mert sajnáljátok, hogy csúnya?

Csak azért kérdezem, mert képtelen vagyok elhinni, hogy a barátom azért van velem, mert tényleg szeret.


2015. máj. 4. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég...


Mégis mi közünk van neked a barátodhoz? Attól, hogy mi nem járnánk veled, más még járhat.

Arról nem is beszélve, hogy kizárólag annyit tudunk rólad, hogy kövér vagy (nem a legjobb tulajdonság), személyiségedről semmit.

2015. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem járnék vele, de barátja lennék :)
2015. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha jártok valakivel, azt mindenképpen őszintén teszitek, nem valami egyéb szándék miatt?
2015. máj. 4. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyeb indok max szex lenne :) de sajnalatbol nem! F25
2015. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sajnálatból még egy gyönyörű lánnyal sem járnék...miért járnék bárkivel is sajnálatból? miért sajnáljam?


sokaknál husis csaj meg inkább előny mint hátrány...van akiknek a kövér, van akiknek meg az extrém kövér jön be...

2015. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2015. máj. 4. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm elég dagi, de őrülten szexi és odavagyok érte. Sajnálatból nem járnék vele, de a személyisége, szépsége miatt mindenképp.

23F

2015. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. De van több ismerősöm, aki kifejezetten a husi, ducuj lányokat szereti. Én nem szeretem, de egyszer láttam egy igen telt lányt, akinek olyan varázslatos kisugárzása volt, annyira jóba volt magával, hogy az teljesen lenyűgözött.
2015. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szóval ha jártok valakivel, azt mindenképpen őszintén teszitek, nem valami egyéb szándék miatt?"


én igen :) és ha csak barátság + szex, akkor azt elmondom, hogy nem szerelem és nem járunk, csak barátként tekintek rá, szóval én pl nem verek át senkit (vannak akik hülyítik a lányokat h járnak velük, aztán csak szex és leszarják őket amúgy)

2015. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálatból senkivel, de ha szeretjük egymást, akkor engem nem zavarna a kövérség.
2020. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!