Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért baj az, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért baj az, hogy nem vagyok nyomulós, nagydumás típus?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nincs barátnőd, miközben kínomban már lekapartam a vakolatot a falról...Mások szerint figyelmes, kedves pai vagyok, akivel sok mindenről el lehet beszélgetni. Ráadásul szeretek kényeztetni is és elég szenvedélyes tudok lenni az ágyban. Még sincs barátnőm már hosszú ideje....Mi lehet a baj szerintetek? Mit tanácsoltok?

2015. máj. 4. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Kérdésedben a válasz, hogy mi lehet a baj.
2015. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert te csak egy kutyát akarsz, nem barátnőt...
2015. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyomulsz az olyan mintha nem is lennél, egyszóval láthatatlan vagy azoknak akik nem ismernek/nem beszélgettél velük
2015. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért baj? Nekünk aztán nem baj! Neked nem lesz csajod.
2015. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ez miért lenne baj? Ez neked baj. Ha nem jössz oda, honnan tudjam, hogy akarsz tőlem valamit?

L

2015. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
5: Onnan kérlek szépen, hogy te majd olvasol a gondolataiban! Hiszen minden nő gondolatolvasó...
2015. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
gondolataiba* 6 voltam
2015. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket. Kicsit csalódott vagyok, mert úgy tűnik tök minden milyen vagyok az ágyban, mennyi témáról lehetne velem beszélgetni a csajokat csak azok a pasik érdeklik, akik leszólítják őket...Kár, pedig lehet, hogy sok izgalmas pasit kizártok így az életetekből...Azért kicsit bízom abban, hogy van még olyan lány, akinek bejöhet egy ilyen pasi...:-)
2015. máj. 5. 16:11
 9/15 anonim ***** válasza:
8:Lol nőt akarsz, de nem vagy képes oda menni hozzájuk, hogy leszólíthasd őket... Helyette csak mondod magadnak mekkora főnyeremény vagy:D még szerencse, hogy NielBohr, AlberEinstein, stbstb nem ilyen ember volt mint te... :D
2015. máj. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Niels, Albert* QQ
2015. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!