Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erröl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány 17 éves.én fiu vagyok 19 éves.állitolag a lánynak én tetszem egy picit.de nei van barátja és azt mondja mindig hogy nemlehet köztünk semmi mert van valakije.eddig titkoltam hogy nekem ö nagyon bejön! de már nemnagyon tudom titkolni.és már fbn se ir ugy mint korábban.mondják sokan h nemreménytelen az hogy összejöjjünk de nemhiszek benne hagyni meg nemakarom mert fontos nekem és harcolnék érte ameddig csak birok de lelkileg nemvagyok topon és nagyon szar napjaim vannak.érzek iránta valamit amit már nagyon rég neméreztem és nemjövök rá h miaz.és nagyon érdekel.melegség a szivembe vagy hogy mondják.mondták h beszélgessek vele azt majd kialakul de ugye mint emlitettem ez nemilyen egyszerü.
2015. máj. 4. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
(Miért, mondd miért!?!?!! kapcsolsz össze minden nem-et az utána következő szóval?!!?!?!!)
2015. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!