Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban egy jellemző női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban egy jellemző női viselkedésforma lenne? Miért ez a taktika? Where's the dignity?

Figyelt kérdés

Ezt a jelenséget figyeltem meg: Még kint sincsenek az előző kapcsolatukból (amiben még benne vannak) - de máris fűzik a következő áldozatot - és mivel nők, nincs nehéz dolguk.


Mondá vala egykor a Dopeman


"Te is tudod bro, hogy tisztára majmok.

Na nem alázásból csak egy hasonlatot mondok.

Addig el nem eresztik a régi ágat,

Amíg újat nem találnak, amibe belekapaszkodnak" (Na jó ez Kicsi Dope versszaka volt)


Hihetetlen az a - nem is tudom milyen szó illik erre leginkább - közöny és érzelemmentesség amivel 2 perc alatt tovább tudnak lépni. Sokan már akkor kezdik az újat kiépíteni mikor az előző még megvan - csak hogy rögtön oda kapitulálhassanak. És aztán még ők is vannak beállítva rendeseknek, érzékenyeknek, kedvesebbeknek stb. - Holott mindjárt lentebb írok erről.


Mit láttam én ebből? Fórumtársak, levelezőtársak, haverok, ex-osztyátársak... Mindenhol ez van. A csaj már akkor továbblép mikor még együtt vannak, de a srácok nem. Volt aki rászokott a cigarettára kis híján emiatt (alig tudtuk lebeszélni róla), másik alkesz lett, megint más öngyilkos is lett. A csajok meg? Már másnap más ágyában bohóckodtak. A taktikájuk, hogy az első "rosszabb lépésnél" máris mennek a következőhöz és mire kihajítják az előzőt, máris van következő.


Lehetne mondani, hogy csinálják ezt a srácok is. Nade! Egy csajnak ilyen téren sokkal könnyebb dolga van. Bármikor találhat magának bárkit hosszabb távra is. Fordítva viszont nem, sőt hajlok rá, nem is tennék meg. Eljutottunk oda, ami a réginek pont a fordítottja. A nők hagyják el a srácokat és a srácok sírják tele a párnájukat - érzelemvilágban teljes a szerepcsere. Régen ez volt: a csávó már kapcsolatában keres egy másik csajt és kidobja azt akivel addig volt, a csaj összeomlik. Ma: a csaj teszi ezt és a srác omlik össze. Ott tartunk hogy már a bunkóbb, keményebb srácokat is összetörik. Ők meg csak röhögnek és bármikor bárkit összezedhetnek, így egy kapcsolatban ők irányíthatnak, mert tudják hogy nem veszíthetnek semmit, míg a srácok igen.


What a mess. Where's the dignity?



#friend zone #gusztustalan taktika #talonban tartás #erről elfelejtettem szólni
2015. máj. 2. 10:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
43%
Igen, így szokták csinálni. Ha találnak egy pasit, aki jobban néz ki az övéknél, nyugodt szívvel dobják az aktuálisat.
2015. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk:


Szerda este ágyban: "Nagyon szeretlek és örülök, hogy vagy nekem!"

Péntek: randiztak (titokban)

Szombat: szakítottunk ("de semmi köze a fiúhoz")

Hétfő: már kézenfogva látták őket a Tesco felé


Nézzük vissza a napokat!


Kérdés?


23/F

2015. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, te milyen közegben mozogsz - a továbblépés témájában bármilyen "szabályszerűségre" én rengeteg példát és ellenpéldát találok mind férfi, mind női oldalon.


Szerintem nem kéne mindenben mindenáron általánosítani.

2015. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

#2


Ja még ezt felejtettem ki, hogy mennyit össze tudnak hazudozni szakításkor "rájöttem hogy nekem nem kell senki" "szingli életet akarok élni" aztán az van amit #2 sorstársunk ír.


És ezt hosszabb kapcsolatok után is röhögve megteszik. Mindegy, hogy 1 hét vagy 4 év telt-e el.

2015. máj. 2. 10:29
 5/48 anonim ***** válasza:
51%

"Eljutottunk oda, ami a réginek pont a fordítottja."

Szerintem régen is pont ugyanez volt, csak folyamatosan próbálják beállítani az ellenkezőjét.

2015. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

#3


Van 1-1 kivétel, de az is csak erősíti a szabályt.


Okés, sok csávó is ilyen, sőt elég sok is. Most őket nem kívánom megvédeni, de az én ismerőseim között inkább a srácok járják meg a poklokat.

2015. máj. 2. 10:30
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

"A csaj már akkor továbblép mikor még együtt vannak, de a srácok nem."


Igen, mert általában tovább tűrnek és hirtelen borul ki a bili. Legalábbis nálam így volt.

Másfél évig voltam együtt a volt barátommal, de a kapcsolatunk nem egészen egy év után romlott meg: hetekig nem láttam, más nőkkel flörtölt, agresszív volt, szidott, letagadta a hölgy ismerősei előtt, hogy együtt vagyunk, egyedül tartottam el kettőnket, nem volt hajlandó elmenni dolgozni, ha bajom volt, eltűnt, nem számíthattam rá, ha kellett valami hirtelen előkerült. De azért kitartottam, mert úgy éreztem szüksége van rám, hitegetett, hogy jobb lesz a helyzet, én meg nem akartam eldobni a kapcsolatot, hátha megjavítható. Még az sem volt intő jel, hogy az előttem levő barátnőivel is így viselkedett.

Közben testileg, lelkileg kikészültem, már én sem ismertem magamra.

Mikor végül szakítottunk randizni hívott egy ismerősöm, gondoltam, mit veszíthetek, nagy szerelem lett belőle, már több éve házasok vagyunk. Az exemnek azóta sincs senkije, állítólag azóta sem igazán lépett túl rajtam.


Akik nem láttak bele az életemben nem értették, hogy tettem magam túl rajta ilyen hamar, mondtak rám fűt-fát, de nem érdekelt és örülök, hogy így történt és nem szégyenlem.

2015. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

#7


A Te eseted más. Ez bőven megérthető. De az én srác-haverjaim nem agresszív piócák. Mégis ez történik velük.

2015. máj. 2. 10:33
 9/48 anonim ***** válasza:
68%

Lanykent mondom, hogy azert ne allitsuk mar be ugy a lanyokat, hogy csak ok az ilyenek. Mar mindket nem erosen kihasznalja a helyzetet, amiben csak tudja, ugyhogy ez van. Ez a 21.szazad, alkalmazkodni kell hozza.

Amugy en magambol kiindulva azert lettem ilyen, mert a fiuk ugyanezt csinaltak velem, aztan elegem lett ebbol.

2015. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
82%

Angolt nem kéne erőltetni magyar fórumon.


Ha ennyiből tart tovább állnia, akkor már nem szeretett. Minek olyannal együtt lenni, aki nem szeret?!

Egyébként pedig joga van bárkinek kilépni egy kapcsolatból, és újat kezdeni akármikor, nem vagytok összekötve.

2015. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!