Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem provokáló kérdésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem provokáló kérdésnek szánom, csak tényleg kíváncsi vagyok. Ti is észrevettétek ezt?

Figyelt kérdés
Én már 26 vagyok, szóval nem feltétlenül a most felnövő generációhoz tartozom, de azt tűnt fel már jó pár éve, hogy a mai fiatal lányok nagy része olyan nagyképűen vonul az utcán, hogy rossz nézni. Felszegett fejjel, rá sem néznek senkire, csak mint valami királykisasszonyok az alattvalóik között, mennek előre. Ez miért lehet? Magabiztosnak akarnak látszani?
2015. máj. 5. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Te lányként állítod ezt? Vagy fiú vagy?
2015. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez most miért olyan fontos? :)
2015. máj. 5. 11:12
 3/16 anonim ***** válasza:
észre :)
2015. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Csak többnek képzelik magukat amik ... Anyutól-aputól megkapnak mindent: új telcsi, új táska, pénz a műkörmökre stb ... úgy kezelik őket otthon mint a sztárokat ezért az utca embereitől is ezt várják el és ha ráadásul az iskolában is vannak talpnyalójuk az pluszban rátesz az egójukra. (my opinion)
2015. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Azért nagyon fontos, mert máshogy nézi egy nő a a többi nőt, mint egy férfi.
2015. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem, férfi vagyok egyébként.
2015. máj. 5. 11:16
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen flegma nagyképű csajokat úgy megb.......... Nem tudom miért de nagyon felizgatnak.
2015. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Valóban vannak ilyen lányok (akiket mindig körülugrálnak a srácok anélkül, hogy ezért bármilyen erőfeszítést is kéne tenniük), de nem mindenki ilyen. Valószínűleg te is csak az ilyen lányokat veszed észre, azért általánosítasz, mert a normálisabb, visszafogottabb, esetleg nem csinos/jó alakú lányokon keresztülnézel.

20/L

2015. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
a kérdező nem mondta hogy mind ilyen hanem azt írta hogy a nagy része
2015. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen is voltak ilyen lányok, és ezután is lesznek. Viszont csak azért lehetnek ilyenek, mert mindig vannak olyan fiúk (nem is kevesen), akik "behódolnak" az ilyen csajoknak, és lógó nyelvvel követik öket, mint a kutyák, vagy azért siránkoznak, hogy miért nem áll velük szóba, vagy miért ilyen flegma velük a csajszi. Sosem értettem az ilyeneket. Ki a fenét érdekel??? Mindig is átnéztem az ilyen csajokon, és figyelmemet sokkal inkább a kedves, nem megjátszós lányok kötötték le, és én ezt javaslom mindenkinek...
2015. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!