Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, sírt már előtettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sírt már előtettek a barátotok?

Figyelt kérdés
Milyen helyzetben, és mit gondoltatok róla után ?
2015. máj. 5. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, azért, mert én elkezdtem sírni. Nem láttam emiatt gyengének, sőt, inkább közelebb kerültem hozzá és férfiasabbnak éreztem, hogy képes az érzelmeit kimutatni. Nagyon jól esett, hogy ennyire együtt érez velem és fáj neki az, ha nekem valami fáj.
2015. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A volt barátom könnyezett kicsit előttem, de nem zokogott sosem. Nem gondoltam róla semmi rosszat. A jelenlegi nem, de őt se nézném kevesebbnek, ha netán sírna.
2015. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nicol09 válasza:

Sírt.. :/

Mikor megint tényleg egy nagy hülyeséget csinált és tudta hogy ezzel elveszíthet..

Egy ideig sajnálja az ember de engem már kissé bosszantott hogy sose tudd előre gondolkozni csak utána sajnálkozni.

2015. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer amikor majdnem szakításra került sor. Nem bőgött csak könnyezett de annyira láttam hogy nem akar elveszíteni nagyon jól esett. Azóta 2 év telt el és boldogok vagyunk
2015. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sírt, persze. Többször is, ami azt illeti. Mindig megvolt rá a (komoly) oka, sosem olyan piti ügyeken, hogy letört a körme, vagy bármi hasonló. Nem gondoltam semmit, próbáltam vigasztalni. Akkor néztem volna rá furcsán, ha az apja halálakor nem ejt egy könnyet sem.
2015. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majdnem. Amikor nem kapta meg, amit akar. A világért sem akartam szemét lenni, nem voltam rá készen. Sokat készült, de ez nem megy parancsszóra.
2015. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nincs barátom.
2015. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!