Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam először fiúval,ès csak pár döfèsig mivel nem birtam. Most pedig csak nèhány vèrpötty van,de olyan èrzèsem van mintha megakarna a menzeszem jönni. Fáj az alhasam,a lábaim ès kicsit èmelygek (nekem a havi igy kezdődik). Ez csak a szűzessèg elvesztèsèvel jár,vagy ennyire meggyorsítaná a havi megjövetelèt? Az előző alig 5 napja èrt vèget. Ugye nem lehet gyerek?

2015. máj. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvostól kérdezd. Egyébként a leírásod alapján semmi se zárja ki a gyereket se.
2015. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedekeztetek?! Ha nem akkor lehet gyerek. De azt még ilyenkor nem azért fáj a hasad.Ez az első eeggyuttlet után szinte mindenkinek így van
2015. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első sokaknak megbolygatja a hormonháztartását.
2015. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!