Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, hogy irritál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy irritál, hogy két férfi egymással smárol nyilvánosan?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy valami szórakozóhelyről kidobtak két férfit(?), mert smároltak (egymással persze).
2015. máj. 2. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem különneműeknél is irrtál, ha mások fejétől 30 cm-re teszik a buszmegállóban vagy a buszon. Ha elvonulnak, semmi baj.
2015. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Veled van a baj. Csak olvastál rola és "irritál.
2015. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok homofób, de azért csak nem normális dolog a homoszexualitás, tudomásul kell venni, mint egy betegséget - mert az. Én nagyon békén hagynám a melegeket, csak ne botránkoztassák meg a (normális) hetero világot. Homokozzanak a 4 fal között - akik meg vonulgatnak a meleg büszkeség jegyében, azok meg ne csodálkozzanak, ha atrocitás éri őket. Persze nem részemről, én simán csak hányok.
2015. máj. 2. 21:51
 4/24 anonim ***** válasza:
61%

Szép csendesen, kussban irritálódj magadban. Semmi közöd hozzá.


Engem meg az irritál, ha valaki felvesz neonzöld meg pink cuccot egyszerre. Ilyenkor szépen magamban irritálódok, a pofámat befogva. Te is tegyél így.

Majd akkor ugathatsz, ha valaki olyat csinál, amivel neked kárt okoz, vagy/és törvénybe ütközik.

2015. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

3: Te vagy másgondolkodású a témában (kisebbség), mert a mai összetársadalmi meghatározása a homoszexualitásnak NEM az, hogy betegség.

A saját logikád mentén éppen Te vagy az, akinek el kéne elfogadnia a többségi gondolkodást.

2015. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#3 -as : És mitől lett volna jobb, ha élőben látom? Élképzelni is undorító és vérlázító, és .... pedig NEM VAGYOK HOMOFÓB!!!!!!!!
2015. máj. 2. 21:53
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

És az mitől jobb, mikor egy heteró pár rendez oublikus nyálcserét? Az is gusztustalan, sőt minden az, amit nem képesek a 4 fal között tartani és a szerelmi életükhöz van köze.

A homoszexualitás meg nem betegség, hanem egy állapot, hogy az ember a saját nemét szereti. Ennyi. A belőled áradó ostobaság már inkább nevezhető betegségnek.

2015. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#5 - nek. Te simán csak hazudsz - és innentől kezdve nincs mit tárgyalnunkj
2015. máj. 2. 21:56
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

"Nem vagyok homofób"


Ne hazudj már, te majom.

Azzal nyitottál, hogy mennyire irritál, aztán nekiálltál okoskodni, hogy milyen jó volna megfosztani őket a jogaiktól, és mennyire remek lenne erőszakosan zaklatni őket ennek érdekében.


Ez az előrehaladott stádiuma a homofóbiának. Na EZ az agybetegség. Amikor fóbiád van attól, amihez kvára semmi közöd nincsen.


Ne ugass bele mások életébe.

Ha téged akar megcsókolni egy kan, akkor tiltakozhatsz, érted? Egyébként meg kussolsz.

2015. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 3005 ***** válasza:
Kedves kérdező, ne legyél ilyen agresszív, provokatív kérdést tettél fel, pattogsz a hozzászólásaidban, mit vársz ki fog így egyetérteni veled?
2015. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!