Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti hogyan kepzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked Csak Garage kérdése:

Fiuk, ti hogyan kepzelitek el, ahogy egy lany egy vallomast tesz nektek?

Figyelt kérdés
Keszulok egy fontos vallomasra, es szeretnem kicsit atarezni ezt fius szemszogbol. Szoval h hogyan orulnene xy ha elmondanam h szeretem nah szoval ertitek? Tippeket legyszi privatba is irhattok:)

2015. máj. 5. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, mert nagyon személy függő a befogadása a mondandódnak!
2015. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orulnek neki bar megtorten
2015. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Borosta2 ***** válasza:
Nem tudok konkrétat mondani, mert nem volt ilyenben részem, de szerintem örülnék ha egy lány odajönne és ilyet mondana, a lényeg ha velem ilyesmi történne (nem hinném hogy fog de nem lényeg...) akkor annak örülnék ha nem célozgatna hanem őszintén elmondaná.
2015. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 kommentelo ezt h erted?
2015. máj. 5. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát...Ha nekem is tetszik(ismerem, sokat láttam) akkor valószínüleg lesokkolnék és csinálnék néhány hülyeséget plusz halandzsáznék egy sort.Ha akkor látnám elõször, valószínüleg higgadtabb lennék, ha viszont nem tetszik, akkor bár értékelném, és ezért a lehetõ legfinomabban, de visszautasítanám.Bár helyzetfüggõ is.Ha vannak mások a közelben, vagy félrehívott, gyaníthattam elõre, hogy mi lesz, az nagyban befolyásolná azt, hogy mit csinálnék.
2015. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a lúzer gyk-sok örülnének egy ilyen "vallomásnak"! Az életképtelen barmok! De azok úgysem becsülnének meg!

A normális srácok meg egyenesen gyűlölök ha egy lány nyomul!

Ha tetszel neki, lépni fog!

2015. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!