Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomoru vagyok. Es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomoru vagyok. Es egyedul is. Gaz az egesz? 19/l

Figyelt kérdés

2 eve meg 48-49 kg voltam es akkor jo volt minden.

1 eve osszejottem valakivel es kapcsolat alatt behiztam. Attan szakitottunk es megjobban meghiztam.

Mar ott tartok hogy emiatt semmi kedvem kimozdulni.

Nem igazan jarok mar sehova pedig en mindig imadtam bulizni vagy hulyeskedni. De mar semmi . Nem akarom hogy igy lassanak az emberek.

Ilyen dagadtan.

Kb senkivel nem beszelek mar..csak par emberrel.

Pedig szeretnek de mar nem keresik a tarsasagom..valahogy mintha a terhukre lennek. Pedig probalok jokedvunek tunni mindig..

Semmi orom nincs az eletemben..ezert eszem

Mielott beoltana valaki

Nen tudok ellenallni a kajanak :(

66 kg vagyok

Szerintetek mennyii ido mire ebbol kilabalok? :(

19/L


2015. máj. 5. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Úristen, 66 vagy! Meg fognak szigonyozni!


(Ámber, de most komolyan, ez mióta kövér?)

2015. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Privàtban küldenél 1 kèpet hogy mégis mit jelent hogy elhiztál?
2015. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? A testsúly önmagában semmit nem mond.
2015. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is képet. De meztelenül legyél, hogy az összes húrkádat lehessen látni. :P
2015. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt inkább hisztinek mondanám. Ha valóban a súlyod az egyetlen problémád ami tönkreteszi az életedet és csak a túlsúlyod miatt nem érzed jól magad akkor azon segíthetsz.

Mozogni kell sportolni, egyél ha akarsz de dolgozd is le.


Vagy lehet h ehhez már lusta a kisasszony?

2015. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várj most. Az a bajod, hogy meghíztál. Mi a kérdés? Akkor fogsz kilábalni ebből, ha lefogysz. De nem tudom, hogy ez most úgy információ-e.
2015. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem lusta vagyok hanen hangulatom nincs hozza!!

Rohadtul nen ugyanaz

2015. máj. 5. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
ez csak kifogás már bocs... ha nem lusta vagy akkor járj el edzeni és ne egyél annyit, ha mindenképp szar kedved van akkor meg pláne! Sport után jobb lesz majd a kedved ez tuti és ha komolyan elkezded akkor megjön az önbizalmad is! Rajtad múlik ,h mennyi idő mire kilábalsz!
2015. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
háát akkor bizonyítsd be..legalább magadnak.
2015. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!