Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem gyűlölet hadjáratot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem gyűlölet hadjáratot kezdett ellenem. Hogyan lehetne megállítani?

Figyelt kérdés
Sztori röviden: Szakítottam vele, mert úgy éreztem nem ő az igazi. Kis idő után újra akarta kezdeni, de megmondtam, hogy nem. Most fűnek, fának terjeszti, hogy megcsaltam és csak kihasználtam. Miatta már buktam egy randit is. Hogyan tudnám leállítani? Kontaktot nem tudom felvenni vele, mert letiltott mindenhonnan.

2015. máj. 6. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

de rossz h mások ilyenek én meg simán összejártam az exemmel baxni :DD

azért az emberektől kérdezd meg h neki hisznek v neked mer ez nagyon ge ci dolog sztem

2015. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány az exed?
2015. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú és én is az vagyok...
2015. máj. 6. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Még hogy csak a lányok kavarják :D


Ajánlanék napi 2x 1 szem Leszarom tablettát étkezés előtt bevenni. Ha nem tud kiakasztani, akkor már nem lesz mókás és előbb-utóbb úgyis abbahagyja + az emberek elfelejtik az egészet.


(Csak biztatásképp: az én pasimról is végighallgattam, több embertől is, hogy "rossz ember, ne kezdj vele!" meg hogy "de megcsalta az előző barátnőjét!" Finoman megköszöntem nekik az aggódásukat, rávilágítottam a tényre, hogy ha eddig nem tűnt volna fel, én nem az előző nője vagyok - 4 év után bizton állathatom, hogy jól tettem, hogy nem hallgattam rájuk :D)

2015. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!