Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmertek mondani minden a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmertek mondani minden a párotoknak?

Figyelt kérdés
én rettegek, hogy meggyűlöl ha elmondok neki pár dolgot amit átéltem.

2014. nov. 20. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl.?


Nekem nincs takargatnivalóm.

2014. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen. Pl hány dekát szartam tegnap
2014. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valójában a te lelkiismereteden akarsz könnyíteni de az övét terheled ezzel.
2014. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, bár nincs is semmi olyan nagyon nagy titkom, amit szégyellnem kéne

nyilván én is csináltam 1-2 kisebb hülyeséget, de egyik se olyan, ami miatt megutálhatna

2014. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
benne van a pakliban.
2014. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elmeséltem a szégyenlésre méltó dolgaimat is neki, mert szimplán szeretem és inkább tudja, hogy miket tettem , ki voltam, mint hogy ne. ( Ha megöltem volna valakit na azt nem mondanám el :D )


De pl: első barátnőmet megcsaltam ( hülye gyökér fiatal voltam ), kinőttem ezt és a mai napig szégyenlem, de neki elmeséltem és nincs ezzel semmi gond. Ő is tudja, hogy ő a mindenem és sose tennék még egyszer senkivel ilyet, ennyi :)

2014. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!