Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megnyugtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés

Korábban elég erősen tetszett nekem egy srác, és próbáltam felé közeledni. Néha beszéltünk suliban, és volt hogy ráírtam facen. Ő erre idővel rájött, és megtudtam, hogy zavarta ez a dolog. Volt ezután egy szóváltásunk, ahol megmondtam, hogy nem vagyok belé zúgva, és nem akarok neki kellemetlenséget okozni(nem hazudtam!). Akkor úgy tűnt okés lesz, de sokszor még most is olyan érzésem van, mintha benne lenne még a tüske, és úgy fogná fel, mintha egy megsebzett kiskutya lenne. Mivel kénytelen vagyok találkozni vele nap mint nap, szeretném valahogy kiiktatni a cikis pillanatokat. Rendben, jogos, hogy beskatulyázott az elején ez alapján, és zavarta, meg tudom érteni, szíve joga így érezni, csak hát mégis jó lenne vele rendes viszonyt folytatni, legalább addig, amíg muszáj egymás képét bámulnunk, tekintve hogy osztálytárs...

Előre is köszönöm a segítséget!


16/l 16/f



2015. máj. 6. 19:06
 1/2 Gábor t válasza:

Szia. A házat azért nem gyújtottad rá .

Szóval benne van tüske mert neked tetszett ?

Ha ez így van ahogy leírtad akkor csak szivat téged.

Hogy ezt mért teszi azt nem tudom , de neked ezért ne legyen rossz érzésed.

Ha akarsz tőle még valamit, abban nem tudok ötletet adni.

2015. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy van vele, hogy ő ezt nem tudja viszonozni. és kellemetlen neki. Hát egyem a zúzáját, akkor így jártam:D

Dehogy akarok én tőle bármit is:)

Köszönöm a választ!

2015. máj. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!