Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megnyugtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel írogatunk egy ideje (1 hónap). Szomszéd, és kapcsolatban él. A dolog eléggé beindult, már találkoztunk párszor, de semmi nem történt. Nagyon visszafogott, és nagyon bűntudatja van, de ugyanakkor mégsem hagyja abba.

Megszeretném nyugtatni, mert most nagy önbecsületvesztést érez, és nem tudom mit írjak neki.

Mivel lehetne ilyenkor segíteni, amivel nem zavarom el, de mégis kicsit lenyugszik?



2014. aug. 26. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Hát, hazudhatsz bármit, ami megnyugtató, de attól még a bűntudat helyén való lesz... Szóval sztem jogosan érzi amit érez. Ő tudna segíteni saját magán, ha szakítana a mostani pasijával...
2014. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom én is pontosan, csak nem tudom hogy írjam meg neki...
2014. aug. 26. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak írd meg ;)

"Tudom, hogy most rosszul érzed magad, és sajnálom. De biztos te is érzed, hogy ez a helyzet csak akkor oldódik meg, ha választasz kettőnk közül vkit. Mert amíg nem választasz, addig nem fogod jobban érezni magad."

Persze, sosem lehet tudni, hogy kit választ...

2014. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!