Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találkozhatnék latinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatnék latinos férfiakkal, akik szeretnek táncolni is?

Figyelt kérdés
Voltam már, ilyen partin, ahol salsázni, tangozni lehetett, de ott csak idősebbek voltak, 30 felett, én huszonéves vagyok.
2015. máj. 6. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Latin amerikában akad egy pár ilyen.
2015. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát minden nagyobb cigányputriban.
2015. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
8.kerület
2015. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem romákra gondoltam, hanem ilyen szenvedélyesebb férfiakra, ez nem perverzet jelent.
2015. máj. 6. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körbe latin tánc oktatásokon. Vicc nélkül. És meg fogsz lepődni. :)
2015. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A rassziz us csunya dolog, de amugy a videki ciganyok kb verhetetlenek tancban:D lattam mar 5 eves kissracot ugy tancolni, hogy eszem fszom megallt:D


amugy... hat menj tovabbra is ilyen bulikra... pl balokba... de kimondottan latinos pasikat nem ott fogsz talalni..

2015. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazi latino vagyok :D csípőmozgás lvl99
2015. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem nemrég latintácolni de nem mondanám magam latinosnak a külsőm alapján még táncos alkat sem vagyok :D Nem vagyok hétköznapi és igen én is ezt tapasztalom h a haverjaimon kívül nincsenek fiatalok mind legalább 30 vagy 40 feletti nők meg férfiak járnak és ez nem csak nálunk van így több táncklubbal is tartjuk a kapcsolatot szoktak órákat is adni nekünk , és náluk is ugyan ez van ....egyedül Pestre mondták h sok a férfi és fiatalabbak is járnak
2015. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már a disco elektronikus zene a menő, amit én például ki nem állhatok, nem is lehet rá normálisan táncolni.
2015. máj. 7. 21:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Rám szokták mondani, h eléggé "latinos" vagyok, lehet néha túlszenvedélyes!:D Kiskoromban jártam táncoln, a táncolás utáni szeretetem továbbra is meg maradt. Viszont rossz hír számodra, h szerintem férfitársaimmal együtt nem lehet egy gyüjtőhelyre besorolni, h hol fordulunk meg pl. nem tudom hol laksz, de manapság a szórakozóhelyeken nincsenek külön szekciók, megy az adott tuc-tuc vmi gagyi magyar dj-től:D 19/F
2015. máj. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!