Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy kövér lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kövér lánynak esélye arra, hogy szeressék?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,de ha zavar a súlyod akkor tegyél ellene
2015. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze :) Sőt, még arra is, hogy több szeretetet kapjon, mint vékony társai. A szeretet nem testalkattól függ.
2015. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 rézevőfiamór ***** válasza:

Hát persze. Vannak kövér és _NAGYON_ rusnya fiúk is.

De éppenséggel le is fogyhatsz.

2015. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én 163cm vagyok és 78kg, jövőre van az esküvőm :) de elötte is voltak "szerelmeim", ne hagy magad, önbizalom kell, és én fogyok szépen le :)
2015. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. De mégis, mit jelent nálad a kövér jelző? Csak mert manapság szokás lekövérezni a normális testsúlyú lányokat is sajnos.:S Ebben a beteg társadalomban már én ès a hozzám hasonlóak is ,,kövérek" sokak szerint. -,- (173/57).
2015. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2015. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
attól függ mit gondol magáról az a lány...
2015. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de nálam nem.

Az emberek többségének ez nem fekszik, de attól még lehet, hogy egyszer szerencséd lesz.

Amúgy mennyire vagy kövér ???. Csak, hogy tudjuk mert a nők szeretik lekövérezni magukat 50 kilósan is.

2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én túlsúlyos vagyok, van is miatta önbizalom hiányom. Egy srác egyszer azt mondta nekem, ne hagyjam magam kihasználni, mert egy nagyobb darab lány sokkal jobban tud szeretni, és sokan ezt szeretik, és ő is. (Utána hozzá tette, hogy megfojthatnám a mellemmel xDD) a lényeg, hogy amikor te kész leszel rá, akkor igen.
2015. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
170/90vagyok nem igazán érdekel mások véleménye.Van férjem,szeret,kíván.Ilyen testalkattal is mentem férjhez.Mellesleg nem rusnya és nem kövér a férjem. Viszont ha zavar,próbálj meg fogyni.
2015. máj. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!