Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó az egyes pasiknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az egyes pasiknak ha séta közben egy lány arcába bámulnak?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint borzasztóan idegesít mikor megyek valahová és egy vadidegen pasi az arcomba bámul amíg el nem megyek mellette. Van is egy konkrét srác, aki minden nap ezt csinálja. Valaki magyarázza már el mi értelme, mert legszívesebben lecsapnám..
2015. máj. 7. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Ha ő nem neked akkor ne nézz rá, majd megunja.
2015. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom szép vagy és gyönyörködnek benned. Örülj hogy csak/főleg az arcodat tanulmányozzák ilyen aktívan.

Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez a női lét velejárója, el kell fogadni.

Nekem is rossz szokásom, de nem gondolom, hogy bárkit is zavarna.

Miért zavar?

2015. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Neked jobb lenne, ha nem mennél emberek közé.. Nem értem, mit idegesít ennyire, én is meg szoktam nézni a szép lányokat. Aki meg tetszik, azt rendszeresen is.
2015. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te is olyan lány vagy, hogy meg sem szabad dícsérni, mi? Mert akkor egyből undorítónak nevezed a másikat.
2015. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Teljesen olyan, mintha betolakodna az aurámba. Mikor sétálok az esetek 99,9%-ban zenét hallgatok és gondolkodom, erre jön valaki aki teljesen kizökkent és felidegesít ezzel, mert nekem nem tetszik. Egyik nap grimaszolva fogok visszanézni rá :D
2015. máj. 7. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint te is ránézel. Ne nézz oda és akkor nem fogod észrevenni és nem idegesít fel, gondolkodhatsz nyugodtan..


Az ilyen lányok miatt nem kezdeményezek inkább, jó hogy le nem köpnek, mert rá merek nézni valamelyikükre. :D

2015. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
A Btk melyik szakasza tiltja, hogy embereket nézzek az utcán? Azt és akkor fogom nézni, akit és amikor akarom, nehogy már azon merjenek egyesek felháborodni, hogy dolgokat nézek. Rohadt intelligens lehetsz, ha azon is kiakadsz, hogy a plebs bámulni mer téged.
2015. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem nézek rá. Viszont mivel benne van a látószögemben és elég feltűnően csinálja nem lehet nem észrevenni. Sajnálom én alapból befordult csaj vagyok ezért nem szeretem. Nem akartam elvenni a kedveteket.
2015. máj. 7. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a kis popódat is megnézném.
2015. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szörnyű nagy gondjaid vannak... -.-"

Rengeteg nő meg mit meg nem adna azért, hogy végre észrevenné valaki !?

2015. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!