Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha írtam valakinek, kiírta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha írtam valakinek, kiírta, hogy látta, akkor utána egy hét múlva miért nem írja ki? Törölte, vagy írni akart, csak mégsem küldte el?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet jelölni olvasatlanként. Azt akarja, hogy ne lásd, hogy látta, mert nem akar válaszolni. ;)
2015. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt BESZOPTAD!
2015. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért csak egy hét múlva törli? És szerintem nem jelölte olvasatlannak előtte, mert tudta, hogy már láttam, de ha meg csak simán törli akkor nekem még ugyanúgy kiírta, ha látta, nem?
2015. máj. 7. 19:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg van egy haverom is, aki biztos, hogy nem jelölte olvasatlannak egy korábbi üzenetünket, mert mondta is, és nála sem volt ott a látta.
2015. máj. 7. 19:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Teszteredmény: csak és kizárólag akkor tűnik el a látta, ha megjelölöd olvasatlanként. DE!: ha megjelölöd olvasatlannak és utána tölöd, akkor a másik félnek kiírja, hogy csekkolva. Szóval kérdem én: mi értelme van megjelölni olv.-nak, ha tudja hogy már úgyis láttam, válaszolni meg nem akar? :D
2015. máj. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!