Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akik több éves párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik több éves párkapcsolatban élnek miért fűzögetnek más nőket sexre? és szeretik a barátnőjuket . Akkor miert akarnak mással sexelni?

Figyelt kérdés
Miért van a férfiaknál, hogy mondjuk több éve párkapcsolatban élnek, és más nőket fűzögetnek Sexre és ha meg kérdezed Szereti a barátnőjét ? ez pl velem is meg történt már meg mindennapos téma és érdekkel ! ??? normális válaszokat létszives
2015. máj. 7. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem férfiak.
2015. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1-nél a pont.


Ezek csak kalandot kergetnek.

Megunják a párjukat és nem képesek újítani a kapcsolatukon ezért inkább másfelé néznek.

2015. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem! Azt nem, hogy ha szeretik akkor miért akarnak mással sexelni nem jó nekik ? vagy akkor miert nem hagyják ott a kapcsolatot
2015. máj. 7. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretik, csak azt hiszik. Volt ilyen esetem, engem fűzögetett egy hazas férfi és én megkérdeztem tőle, hogy mért, és a végén kiderült, hogy nem szerelmes és nem szereti, nem is vonzódik hozzá, mert ö azt gondolta, hogy az a szeretét ha mindent megvesz a nőnek. Mindent megkapott a nő és a férj ezzel letudta a "szeretetet"
2015. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hülyék! Látszik hogy olyanok válaszolnak akik még egy nőt sem képesek felszedni, vagy ha nő, akkor kib...ott agyatlan!
2015. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5: Te sem válaszoltál csak oltogattad azokat akik megtették.

Szóval tulajdonképp magad olotottad le.

2015. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Remélő válasza:

Hogy legyen a nyugdíjas clubban miről mesélni.

Olyanok vagyunk mint a vadállatok.

Mindig mindent szeretnénk megszerezni.

Mi férfiak a nőket, ti, hölgyek pedig a bevásárló központokban..

2015. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Miért van a nőknél hogy minden férfit egy kalap alá vesznek, de mégse jó nekik egy?

Ezt a férfiak nagy része is ugyan így gondolhatja a nőkről, de tudod valamit észre vettem az évek folyamán, vannak nők akik vonzzák az ilyen férfiakat... szóval a probléma mindkét féltől származik. Talán egyszer megérted.


Egy férfi aki 6 éve van párkapcsolatban és sose fordult más nő után...

2015. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!