Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy teljsen bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy teljsen bele vagyok zúgva egy színészbe?

Figyelt kérdés
Fél éve, teljesen belezsongtam egy színészbe, amikor láttam őt élőbe. Azóta nincs perc, hogy ne rá gondolnék, mindig vele álmodok, videókat, képeket nézek és olvasok róla egyfolytában, szüntelen. Vele kelek, vele fekszem, persze átvitt értelembe, minden napom róla szól és nem tudok koncentrálni a tanulásra sem, semmire, mert róla álmodozom. Mindig is ilyen rajongó típus voltam, ez igaz. Ez visszavezethető arra, hogy úgy érzem, hogy a szüleim nem értenek meg és rengeteg rossz dolog történt velem mostanság, és egy úgymond 'búvóhelyet' keresek magamnak a személyében, ő az ideálom és úgy képzelem, hogy csak ő 'ért meg', és rá 'mindig számíthatok'? Erre vezethető vissza talán, vagy milyen pszichés okai lehetnek?

2015. máj. 8. 00:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehetnek pszcihés okai. Am ki ez a színész?
2015. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 opened paradise ***** válasza:

Úgy tűnik látod magad külső szemmel is és érzed,hogy ez így nem a legnormálisabb,tehát akkora baj nem lehet.


Csak kíváncsiságból:

Ki az?

2015. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nem szeretném ide kiírni, hogy ki az:) Annyit árulok csak el, hogy egy magyar színész. Amúgy igen, elég jól látom magamat külső szemmel is, és belátom, hogy ennek pszichés okai lehetnek... Abban reménykedek, hogy ha majd "nagyobb leszek" elmúlnak ezek, és majd "normális életet fogok élni", valós kapcsolatban. De azért nem akarom most még, hogy ez a rajongás elmúljon, olyan szép ez így:)
2015. máj. 8. 00:43
 4/24 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hány éves vagy.
2015. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
15:)
2015. máj. 8. 00:49
 6/24 Fish1 ***** válasza:
Ez nem szerelem, hanem illúzió. Attól, hogy láttad, még nem ismered, maximum a filmvásznon a rá írt szerepekben. De az nem az igazi arca. Ráaggattál olyan tulajdonságokat, amikkel lehet, hogy nem is rendelkezik.
2015. máj. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Géza a baràtok köztből :)
2015. máj. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen normális az ilyesmi.
2015. máj. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

ennyi idősen és ilyen helyzetben ez normális

bár nem szerelem, csak rajongás

amíg ezt te is tudod és tisztában vagy vele hogy nem ismered, azokat a tulajdonságokat csak te képzeled hozzá, addig nincs baj

csak tudd majd elengedni ezt a képet ha itt lesz az ideje és a valóságban élni

2015. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 szanee90 válasza:

Én 17 évesen kezdtem rajongani egy bizonyos színészért, nekem is ő jelentette az Életet.

Nekem is a valódi életem miatt egy fajta búvóhelynek számított...

Mára azért már elég sok mindent másként csinálnék, mint anno...

Hidd el, az idő előrehaladtával te is másként fogsz látni dolgokat, sőt, ha találkozol vele többször is, akkor pláne átértékelődnek dolgok, és talán egy közvetlenebb "kapcsolat" is kialakulhat közötted és a színész között...

persze egy határ van, amit sose szabad átlépni, de ezt már neked kell tudnod, hogy ez a vonal hol van...

Én drukkolok ;)

2015. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!