Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy teljsen bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy teljsen bele vagyok zúgva egy színészbe?

Figyelt kérdés
Fél éve, teljesen belezsongtam egy színészbe, amikor láttam őt élőbe. Azóta nincs perc, hogy ne rá gondolnék, mindig vele álmodok, videókat, képeket nézek és olvasok róla egyfolytában, szüntelen. Vele kelek, vele fekszem, persze átvitt értelembe, minden napom róla szól és nem tudok koncentrálni a tanulásra sem, semmire, mert róla álmodozom. Mindig is ilyen rajongó típus voltam, ez igaz. Ez visszavezethető arra, hogy úgy érzem, hogy a szüleim nem értenek meg és rengeteg rossz dolog történt velem mostanság, és egy úgymond 'búvóhelyet' keresek magamnak a személyében, ő az ideálom és úgy képzelem, hogy csak ő 'ért meg', és rá 'mindig számíthatok'? Erre vezethető vissza talán, vagy milyen pszichés okai lehetnek?

2015. máj. 8. 00:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem a Miki:"D habár őt is imádom, akkora forma:"D
2015. aug. 12. 15:49
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem Kabos Gyula. Bár ha azt hiszed, hogy fél éve láttad élőben, akkor ott már nagyon komoly gondok vannak...
2015. aug. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces:DDD De nem ő az;)
2015. aug. 20. 01:15
 24/24 A kérdező kommentje:
Girgoy, teljes mértékben igazad van, minden igaz amit leírtál és nagyon sokat segítettél:) Mostmár én is igyekszem másképp látni a dolgokat, és igyekszem a realitás határvonalán belül szemlélni a dolgokat. Tényleg a valóságot kell(ene) keresnem, és nem bálványokat gyártani magamnak...:(
2015. szept. 23. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!