Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hova mennétek holnap este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova mennétek holnap este a helyemben?

Figyelt kérdés

Holnap este 2 buliba is hivatalos vagyok es fogalmam nincs melyikbe menjek. Az egyik lehetosegem egy szorakozohely, ahol baratnom tartja a 20. szulinapjat, es oda megy az osszes baratnom is, a masik pedig egy hazibuli ahol haverom 18. szulinapja lesz...kb 35en leszunk ott es ismerek belole max 5ot...DE, ebbe a hazibuliba megy az a srac is akibe szerelmes vagyok..a srac kb 2-3 hete osszejott egy csajjal, engem ez kikeszitett elegge, nagyon jo lenne nekem bulizni egyet vele mert amugy iszonyat joban vagyunk nagyon sokat beszelunk minden nap stb...:D foleg ugy hogy a baratnoje nem jon a buliba...de ugye alig lesz ott par ismerosom... varnak ide is oda is...ti hova mennetek a helyemben?

18/L


2015. máj. 8. 00:56
 1/9 SweetLady ***** válasza:
100%

inkább oda ahol a barátok barátnők vannak

egy jó buli és szülinapozás jobban feldob lelkileg mint egy olyan pasi miatt elmenni egy kevés ismerőssel rendelkező buliba akinek már összejött egy lány

2015. máj. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a barátnődére.


a srácnak csaja van, szóval ez számomra egyértelmű.

2015. máj. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a baratnom szulinapjan meg ott lesz exem akit meg gyulolok...ezt kifelejtettem :D
2015. máj. 8. 01:00
 4/9 SweetLady ***** válasza:
100%

hm csípd ki magad a fenébe :DD h az exed csak nézzen de már meg se érintsen :D és érezd jól magad a barátnőd szülinapján (Y)

inkább mint h valakit elszeress valakitől :)

2015. máj. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jaaa amugy lehet felreerthetoen irtam, egyaltalan nem all szandekomban szetszedni oket, majd a sors alakitja ugy ahogy kell, csak ugye alapbol is iszonyat jo haverok vagyunk es mar csak emiatt is szeretnek vele bulizni, isten ments hogy belekeveredjek ilyen megcsalasba vagy barmibe😃
2015. máj. 8. 01:04
 6/9 SweetLady ***** válasza:
akkor menj ahova jólesik :DDDDD
2015. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mindkettobe varnak, lehetseges hogy eloszor elmegyek baratnomhoz aztan atmegyek a masikba, igy lesz lehet nyugodt a kis zavarodott lelkem:DDD
2015. máj. 8. 01:07
 8/9 SweetLady ***** válasza:
látod megválaszoltád a á kédrésédét!
2015. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Wowozz inkább.
2015. máj. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!