Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak?! Ti egy berúgós este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak?! Ti egy berúgós este után a haverokkal, másnap kevésbé lennétek együtt a barátnőtökkel? Vagy ha mégis együtt lennél vele, akkor csak is otthon maradnál vele? Tehát nem mennétek semerre el?

Figyelt kérdés

mindezt azért kérdem, mert a barátom (24éves, dolgozó ember) este berúgott, ma meg ki sem lehet sehova mozdítani.. (szombat,napsütés) hanem azt mondta filmezzünk, mert "eléggé ki van".

Ti is ezt teszitek a barátnőtökkel? Hiába mondom neki menjünk el sétálni,bármi, az ő válasza erre: az most nem menne... Fogadjam el?

20/L


2010. márc. 20. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki mas, mindenki masmennyire masnapos... Szent Patrik-nap utan hulla voltam, de megis kimentem a baratnommel. Delutan viszont mar nem volt semmi bajom :)
2010. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ h mennyire másnapos...

Szerintem te se rajonganál a rohangálásért, meg a napsütésért másnaposan...

2010. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltál te már berúgva? Én még nem és nem is akarom de megértem hogy rosszul érzi magát! Mi ez "ti is ezt teszitek a barőtnökkel" duma? Jesszusom. Lesz még egy csomó szép hétvége. Szerintem kicsit el vagy tévedve, ilyenkor neked kell megértőnek lenni hogy nem érzi jól magát. Ebben semmi különleges nincs. Nem vagy egy kicsit hisztis?
2010. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

am nem tartom magam hisztisnek. és szerintem ez nem is az.


Viszont nem tudod a helyzetet teljesen. Hétköznaponként is elég ritkán találkozunk max2x, akkor is csak este 7től vagyunk együtt másnap reggelig.

Hétvégén ha összejön h együtt vagyunk akkor se megyünk sehová, csak otthon tartózkodunk..Pedig én hívom, de nem tudom miért nem jön.

De mostanában mindig elmegy haverokkal és egész hétvégén nem lehet mit kezdeni vele.Ez normális? Megértem hogy haverok stb, ivászat, de azért velem is volt már úgy hogy nem voltam jó színben de mégis tudtam fordítani rá időt

2010. márc. 20. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy :D hagyjad már a szerencsétlent egy kicsit pihenni. Te örülnél neki, ha menstruációs görcseid közepén hívna el talajtornázni?
2010. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Én nem szoktam inni. Szerintem szakíts vele xD Nem, komolyan am nem tom mit csináljál, nem voltam még berugott állapotban és a közzel jövőmre tekintve nem leszek alkoholista...
2010. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én nem szoktam inni. Szerintem szakíts vele xD Nem, komolyan am nem tom mit csináljál, nem voltam még berugott állapotban és a közzel jövőmre tekintve nem leszek alkoholista..."


És szted ezt ki nem szarja le lol? Ez aztán rohadt hasznos XDXD

2010. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!