Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te találkoztál már itt bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te találkoztál már itt bunkó lánnyal?

Figyelt kérdés
Érdekes módon én nagyon kevés bunkó lánnyal beszéltem (pedig elég sokan voltak, itt ismerkedtem), és mégis azt mondja mindenki, hogy milyen sok bunkó lány van itt..akkor most mégis mi a helyzet?

2015. máj. 8. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még eggyel sem beszélgettem, maximum egy kérdésben, kommentben láttam, hogy bunkóskodik valamit :P
2015. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért írják sokat, mert a közeledésükre nem úgy reagált, ahogy szerette volna és ha nem jött neki be, akkor egyből bunkónak lett elkönyvelve.
2015. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A bunkóságot egyesek összekeverik az őszinteséggel.
2015. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon.

Bunkó, hihetetlen szemét pasasokkal viszont igen.

2015. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Általában az átlagosnál jobb csajok közvetlenek, aranyosak / nyilván a magabiztosságból fakad /, viszont az átlagon aluli csúnya lányok olyan bunkók voltak, hogy fát lehetne rajtuk vágni. Egyébként élőben is hasonlóan történik ez.
2015. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hajajj :D
2015. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bi lány vagyok, én inkább butának és tudatlannak mondanám őket. Bunkókat pasiból fogtam itt ki. 24L
2015. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg a bunkó lány, egyik sem szeretne lefeküdni velem.
2015. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyne találkoztam volna.
2015. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Az itteni lelki nyomorékoknak minden lány bunkó r!banc, aki visszautasítja öket, de esetleg mást meg nem...
2015. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!