Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után ugye fog jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ugye fog jönni újra a szerelem és a boldogság valaki mással?

Figyelt kérdés
:(

2015. máj. 8. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem.
2015. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem ő volt az egyetlen, de nem árt ha valamit teszel is annak érdekében h lehessen.
2015. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor tud megtalálni majd a szerelem, ha már túl leszel az exeden, és nem csak pótléknak fogsz keresni valakit, akit úgysem fogsz tudni igazán szeretni...


De egyébként persze!! Minden kapcsolatnak és szakításnak oka van, és lehet belőle sokat tanulni. Legközelebb már jobba fognak menni a dolgok, és egy jobb emberrel fogsz találkozni. :)

2015. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
türelmesnek kell lenni ,de csak azért hogy legyen valakid nincs értelme tartani valakit várni kell a szerelemre
2015. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :) csak eléggé magam alatt vagyok, minden barátnőm pasizik, körülöttem mindenki boldog... én meg annyira depis vagyok.. és igazából úgy érzem, hogy túltettem magam az exemen, csak magányos vagyok.
2015. máj. 8. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Fog jönni, persze, kérdés, hogy mennyi idő múlva, és hogy mit teszel annak érdekében, hogy elszakadj tőle érzelmileg. Egyébként, ha valaki igazán szerelmes, ha tényleg az, akkor soha nem fog tudni mást úgy szeretni, mint őt. Megpróbálhatja pótolni, de a szíve mélyén mindig őt fogja szeretni. Van aki nem is bírja elviselni a másik hiányát, és inkább meghal, minthogy megélje azt a pillanatot, hogy élete értelme esetleg összejöjjön mással. A szerelem gyilkos is lehet.

Én azért remélem, hogy te boldog leszel. :)

2015. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fog jönni, de jobb, ha elébe mész. Én legalábbis mindig így tettem. Amint túl voltam a régin, és már nem fájtak a sebek, rögtön újra ringbe szálltam. Az élet túl rövid (meg túl keskeny) ahhoz, hogy csak várjunk valamire/valakire.
2015. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!