Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja sok férfi a nőknek, hogy "Téged sosem bántanálak! "? Ez csak ilyen sablon, vagy jelent is valamit?

Figyelt kérdés
Érdekes módon több férfitól is hallottam már (nem jártam velük), de nőtől sosem...
2015. máj. 8. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Vagy jelent vagy nem...


Én akinek mondtam azt szeretem de ő fél tőlem.

2015. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Mivel valószínűleg bántani fogják.
2015. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1. Komolyabb, nehezebben megdönthető lánynak gondol, így próbálkozik ezzel a szöveggel, hátha meglágyulsz, és mégis lefekszel vele.


2. Tudja, hogy tetszik neked, de nem jössz be neki egy dugás erejéig sem, és így próbál korrekten elutasítani.

2015. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy nőtől azért nem hallottad, mert egy férfihoz képest nem igazán jelentenek fenyegetést?

Csak mondom, hogy férfi sem szokott férfinak ilyesmit mondani.

2015. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én mondjuk valóban nem tudnám bántani a barátnőm..
2015. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1) sablon


2) attól, hogy ma ezt mondja még még holnap bármit tehet


3) mi a fenének kell biztosítani egy nőt arról, hogy nem bántaná? azt hittem ez alap akár testileg akár lelkileg veszem a bántást

2015. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is mond elore ilyet semmilyen ferfi, max az elso pofon utan szoktak mondani vigasztaloul, hogy nem foglak bantani tobbet
2015. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Én sem bántanék egy nőt az biztos!

Nem bírnék tükörbe nézni.Viszont egy palit pofán verek kérdezés nélkül! :)

2015. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Tudja, hogy tetszik neked, de nem jössz be neki egy dugás erejéig sem, és így próbál korrekten elutasítani."

Mi van??? Csak én nem értem mi az összefüggés? És ki tetszik nekem? Írtam, hogy több férfi is mondta, szted nekem mindegyik tetszett? És a szex az bántásnak minősül?

Amúgy köszönöm a válaszokat!:)

Nem túl egybehangzóak, így kíváncsi lennék még egy-két lehetőségre.:)

2015. máj. 8. 18:01
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekem egyik sem pofon után mondta...

Általában hülyéskedés, sima beszélgetés közben/után szokták (a hülyéskedés úgy értendő, hogy szóbeli ugratások közben, nem verekedéskor).

2015. máj. 8. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!