Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ellenzik rengetegen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik rengetegen a melegfelvonulást? És azok a melegek, akik szintén ellenzik, ők milyen okot tudnának mondani?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 19:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Én csak azt nem bírom benne hogy attól h melegek, még mi a francnak kell felvonulni?

Engem nem zavar ha valaki meleg, az se gond ha felvállalja, de ettől még nem kell több ezer melegnek összegyűlni és hirdetni h "meleg vagyok"..

2015. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezt hallom a legtöbbször, de a felvonulások nem is azt a célt szolgálják, hogy magunkat hirdessük.
2015. máj. 8. 19:29
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
Pedig magatokat hirdetitek vele, ha tetszik ha nem. A magánügyetek a szexuális érdeklődés. Másoknak is vannak problémái amúgy, akik nem találják meg a párjukat, nekik elképzelheted, mennyire felemelő, hogy ti meg csak a saját érdekeitekért hogy odavagytok, pedig több adatott meg nektek, mint neki.
2015. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak azzal van bajom, ahogy a felvonulók viselkednek..lehetne ezt normálisabban is..
2015. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De a felvonulás a jogainkért van megrendezve minden évben, nem azért, hogy incselkedjünk azzal, hogy melegek vagyunk.
2015. máj. 8. 19:42
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Tavaly pont láttam egy ilyen felvonulást.Elég provokatív volt az, ahogy viselkedtek, persze nem mindenki, de mindig az a feltübõbb, ami elüt a többitõl.És oké, hogy nem ez a célja, de ez marad meg mindenkiben.
2015. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
akkor ezt nem egy szál csili-vili tangában kéne tenni, mert ez így provokáció. így pont az ellenszenvet és előítéletet erősítitek, nem az elfogadást és toleranciát.
2015. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező: a felvonulást sokan csak polgárpukkasztásra használják (rengeteg hetero is kimegy és úgy viselkedik, úgy öltözködik, aminek semmi köze a meleg jogokhoz, csak ahhoz, hogy megmutassa tud nagyobb polgárpukkasztó lenni, mint a mellette álló).


A melegek egy része pont ezért ellenzi, mert ahelyett, hogy a társadalom figyelmét felhívná egy problémára (meleg jogok, melegek elleni atrocitások, stb), sokkal inkább ellenszenvet szül.

2015. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

Mondj egy jogot amiben kevesebbek vagytok a normális embernél.Ha nem beszélsz senkinek róla akkor nem is veszik észre, sőt ez mindenkinek a magán ügye.Érdekes a Hungaristák nem vonulhatnak.Pedig nekik is lehetne joguk hozzá.Csak nem tudom melyik a jobb,az ha egy gyerek azt látja hogy tisztelni kell a Magyar történelmet,kúlturát és hagyományokat.Vagy azt hogy két homokos huncutkodik.Tippelj melyik árt jobban egy gyereknek?

Ne vigyétek utcára amit nem kéne.Huncutkodjatok otthon,ahogy a legtöbb heteró teszi.A többit meg már leírták az előttem válaszolók.

2015. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

az összes családjogi dologban? Egy csomó olyan van, amit ha két ember összeházasodik, akkor megkaphat (és itt nem az örökbefogadásra gondolok, hanem mezei családjogi kérdésekre), két meleg ember pedig nem.


Hol zavar téged, és hol lesz kevesebb a társadalom attól, hogy mondjuk két meleg ember úgy örökölhet, úgy létesíthet vagyoni közösséget, mint két hetero?


A hungaristák pedig nem a saját jogaikért vonulnának, hanem mások jogainak csorbításáért. Vagy mondj egy olyan hungarista vonulási okot, ami nem arról szól, hogy másoknak mit nem lenne szabad, mit kellene elvenni, hogy kellene megregulázni, etc...

2015. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!