Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú eddig minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú eddig minden nap keresett ( fél évig), akkor azután is fog rám gondolni, hogy haragszik rám?

Figyelt kérdés
És nem áll szóba velem, meg kerül.
2015. máj. 8. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
kérj bocsánatot
2015. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elképzelhető de talán jó lenne ha megjönne a kis eszed még ha nincs is sok, hogy ha kell neked akkor mostantól te tepersz
2015. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó kibékülni. Meg sem hallgat.
2015. máj. 8. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért haragszik? A történet nélkül elég nehéz eldöntenünk, hogy 1 hónapig durcizik vagy komolyabban megsértetted.
2015. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lemondtam egy randit ( mozi, gondolom annak szánta), és azóta nem áll velem szóba. Kétszer jött oda hozzám, akkor csókolóztunk is, de utána akárhányszor kerestem még mindig olyan volt, mintha haragudna. Az üzenetekre sem válaszol, csak megnézi, és folyton sértett fejet vág.
2015. máj. 8. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy egy randi miatt lenne ennyire kiakadva. Hány évesek vagytok?
2015. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18-18 Szóval nem mondanám éretlennek, mindenesetre elég gyerekesen viselkedik. Nem tudom, mi van, most ennyire elbizonytalanította volna az, hogy nem mentem el vele? Utána még én hívtam el, meg látta rajtam, hogy én is többet érzek.
2015. máj. 8. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:
hát akkor miért nem mentél el?
2015. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert nem értem rá aznap, és ő ezt nem bírja felfogni.
2015. máj. 8. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:
de szar :D... igazán felfoghatná
2015. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!